Залишили помирати у фойє на лавці: лікарі нахабно вигнали пораненого активіста з лікарні

Після того, як я виклав у Фейсбук історію про таємничу виписку мене з одеської лікарні №1 без мого відома, сталось справжнє диво.

Приблизно о 22:00 вчора у палату буквально забігла група лікарів та потягнула мене на перев‘язку. Попри скарги на серйозні болі та запаморочення, мені всунули в руки виписку, датовану ранком 25-го числа і сказали забирати речі з лікарні. Я лишився лежати в фойє на лавці.

Але оскільки мені з кожною хвилиною ставало гірше, мої друзі не дали мені піти додому, а викликали швидку. Вона доставила мене з Одеси в одну з лікарень міста Києва.

Після обстеження лікарі сказали, що у мене серйозна проблема із нервом та необхідна ще одна операція. Зараз ставлять крапельниці, багато знеболювального та антибіотики.

Потрапивши сюди, відчуваєш реальну різницю між Лікарями та бандитами в халатах. Тут дійсно тобі хочуть допомогти, а не вигнати на вулицю, зневажаючи прохання про допомогу.

І тільки опинившись тут, у руках справжніх професіоналів, я зрозумів, що ризикував залишитися не просто один на один з нестерпним болем, але й з майже нефункціонуючою рукою.

Страшно уявити, як в тій першій одеській лікарні «лікують» інших людей.

Читайте також  “Жорстоко побили й насильно утримували в приміщенні”: Невідомі побили журналістів прямо під час розслідування

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -