На проекті існує послідовність: Одна з учасниць шоу «Холостяк» розповіла про закулісся реаліті (фото)

З першого ефіру глядачі вважали Яну фавориткою і головною претенденткою на перемогу в «Холостяку».

Дівчина запам’яталася Рождену ще на першій вечірці, на яку приїхала не в лімузині, як всі дівчата, а на гольф-каре. При цьому впевнено заявила, що має намір вкрасти Холостяка. Однак на дев’ятому тижні реаліті «Холостяк» (СТБ) Яна прийняла рішення покинути проект.

В ексклюзивному інтерв’ю дівчина розповіла, як прийшла на реаліті-шоу і не шкодує вона про рішення його покинути.

– Пам’ятаєте, як дізналися про те, що стали учасницею проекту «Холостяк»?

– Я була вдома, мені подзвонив редактор проекту і сказав, що я проходжу. Якщо чесно, перша думка, яка тоді виникла: «Що робити далі?» Була так розгублена, що редактор навіть запитав: «Ти не рада?!» Я буквально впала в ступор.

Звичайно, на проект хотіла потрапити, але коли йшла до цієї мети, не думала про кінцевий результат. Чомусь я очікувала, що мені заздалегідь повідомлять, хто буде Холостяком. Але вже в реаліті мені сказали: «взнаєш це на першій вечірці».

Набралася терпіння і стала чекати вечірку.

– На кастингу вам довелося витримати серйозну конкуренцію?

– Дівчаток було дуже багато. Але я відразу заявила, що ніколи нікого не любила і мені складно повірити, що зможу сильно закохатися, тим більше на проекті. Ще розповіла про свої нестандартні як для дівчини захоплення. Справа в тому, що я росла з братами, у мене хлоп’ячий характер.

Я захоплююся вогнепальною збрoєю, комп’ютерними іграми. При цьому виглядаю жіночно, люблю готувати, в’язати, вишивати, пишу вірші. Коли на кастингу потрібно було залучити до себе увагу, всі почали співати і танцювати, а я просто … віджиматися. Цим, напевно, і зацікавила організаторів шоу.

– Ви досить нестандартно з’явилися на першій вечірці, приїхавши на гольф-каре. Чия була ідея?

Читайте також  17 лютого в Україну повернуться снігопади та морози

– Коли я дізналася, що стала учасницею проекту, відразу оголосила, що не сяду в лімузин. Спочатку я хотіла з’явитися посеред вечірки в костюмі поліцейського і забрати Холостяка “для з’ясування обставин».

Обмірковувала також варіант з групою захоплення. Але це було б, напевно, дуже жoрcтоко. Мені здалося, що чоловікові не дуже сподобається, якщо дівчина прибіжить з групою людей і його виведуть за руки з приміщення. Це не зовсім романтично і злегка aгреcивно.

Тому я зупинилася на ідеї з гольф-каром. Для мене було важливо поспілкуватися з Холостяком. Адже від цього залежало моє перебування на проекті. Не в тому плані, вибере він мене чи ні, а щоб усвідомити, чи є сенс мені там взагалі перебувати.

Безумовно, за перші двадцять хвилин спілкування не можна скласти думку про чоловіка і зробити висновок, чи вийде у вас побудувати відносини. Але є моменти, які для мене є неприпустимими. І якби я їх виявила, відразу б зрозуміла, що чоловік мені не підходить.

– Все вийшло, як ви хотіли?

– Коли я під’їхала, з лімузина якраз виходили дівчатка. Але я їх не помітила! Як зараз пам’ятаю, я лечу на цьому гольф-каре (хоча їхала всього п’ять кілометрів на годину, мені здавалося, що мчу), чубчик розвивається на вітрі, хвилююся мoторoшно …

Я заздалегідь не обмірковувала, що саме скажу Холостякові, тому що знала: якщо запланую і щось піде не так, розгублюся. І ось я підїхала і кажу Рождену, що хочу його вкрасти. А він мені: «Так. Але це буде негарно по відношенню до інших дівчат ». Я подумала, що він має на увазі дівчат, які знаходяться всередині приміщення, на вечірці. Думаю, що робити далі, якщо він не сяде зі мною в машину.

Читайте також  В столиці трирічний хлопчик випaв з вікна висотки

І раптом бачу: поруч стоїть величезний лімузин, який я в упор не помічала, і там сидять дівчатка, які не розуміють, що взагалі відбувається … Після того як Рожден провів дівчат, він, благо, сів до мене в машину, ми помінялися місцями, я поступилася йому кермом.

Для мене це був дуже важливий момент на першій вечірці – я не хотіла починати наше знайомство, просто вийшовши з лімузина і сказавши: «Привіт». Зробила так не з бажання виділитися серед дівчат, мене цікавило лише спілкування з героєм.

Яна зізнається, що коли Рожден вів її до лімузина, які вивозять учасниць додому, вона відчула полегшення –

Який момент на проекті запам’ятався вам найбільше?

– Напевно, побачення з Рожденом. Особливо на яхті в Португалії. Воно було таким, яким я собі уявляю відносини люблячої пари в реальному житті. Ми цілий день провели разом, не було напруги, ми не обговорювали минулі захоплення. Я не люблю копатися в минулому молодої людини.

Для мене було важливо поділитися своїм дитинством – це те, що сформувало мій характер. Мене ж цікавило, звідки у Рождена з’явилися шрами, розпитувала про його стосунки з дідусем. Те побачення було найкраще, я абсолютно забула про якісь рамки проекту.

Ми просто спілкувалися і веселилися. І це мені дуже сподобалося.

– А який період вважаєте найбільш напруженим?

– Мабуть, добу перед тим, як я вирішила залишити проект. Я багато думала, йти чи ні. Якщо йти, то як це пояснити Рождену. Раптом він мене неправильно зрозуміє. Але, слава Богу, Рожден поставився з розумінням.

Так що очікування були набагато гіршими, ніж реальність. Ну, а найбільш емоційним був момент, коли прийшли нові дівчата – Настя і Анетт. Я не розуміла, що відбувається і не контролювала ситуацію. Взагалі, на проекті немає поняття контролю ситуації, але зазвичай існує якась послідовність. А тут приходить одна нова дівчинка, потім інша… Мені була незрозуміла поведінка Рождена. І мене це сильно дратувало.

Читайте також  Погода 3 лютого змусить українців забути про зиму і сховатися під парасолями: "плюс" за вікном і вода-вода-вода

– І все-таки, яка основна причина того, що ви покинули проект? – Справа в тому, що це рішення не одного дня. Я довго над ним думала. На побаченнях з Рожденом мені було добре, приємно, я сумувала за ним після побачення. Але в проміжку між зустрічами наші відносини немов відкочувалися назад. Нам ніби заново потрібно пізнавати один одного.

Ставали як чужі люди. Першим це озвучив сам Холостяк, і я здогадалася, що він теж це помічав. Я зрозуміла, що не відчуваю якихось трепетних почуттів і емоцій по відношенню до Рождена. Проте дуже йому вдячна за час, проведений разом.

Пам’ятаю, як на Різдво він сидів з Іванкою, а та на руках тримала ляльку-дитину. Я бачила, як Іванка та Рожден підходять один одному. Погодьтеся, так не буває, щоб дівчина, яка відчуває почуття до хлопця і бачить його з іншою дівчиною, думала, що з них вийшла б гарна пара…

Все це і наштовхнуло мене на думку, що пора йти.

– Чи не шкодували про таке рішення?

– Ні, абсолютно. Я все зважила. Пам’ятаю, коли Рожден провів мене до лімузина, які вивозять додому, відчула полегшення. Я розуміла, що наші відносини тримаються на одному рівні, далі розвитку не буде. Тому вважала за потрібне бути щирою і чесною. Я ніколи не признавалась Рождену в коханні, можуть подумати, що я затягнула зі своїм вибором…

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -