На Вінниччині вихователька дитсадка, яка лікувалася у психлікарні, прив’язує дітей до ліжка і маже язик йодом, коли плачуть (відео)

У Козятині на Вінниччині батьки звинувачують виховательку в знущаннях над малечею.

ТСН із посиланням на батьків розповідає, що вихователька примушує до роботи тих, хто не заснув або ж прив’язує їх до ліжка.

“Тут всі бояться за своїх дітей. Ну, людина дійсно неадекватна, лежала в психіатричній лікарні”, – каже батько Максим Саврей.

“Давала їм швабру із тряпкою, щоб вони мили підлогу. Моя дитина мила підлогу. Інші діти, які не лягали спати, їх зв’язували, щоб вони спали”, – розповіла Наталя Кособуцька про групу 2-річних малят.

Зі слів батьків, коли діти заливалися слізьми, працівниця дитсадка вдавалася до ще радикальніших методів виховання.

“Дочці мастили язика в садочку, коли вона плакала. Йодом”, – заявляє мама Наталя Дамаскіна.

Зафіксувати факт знущання в дошкільному закладі не змогли, адже це відбувалося, коли вихователька залишалася з дітьми наодинці.

Проте після проведення перевірки виховательку таки притягли до адміністративної відповідальності та виписали догану. Згодом вона не явилася на роботу та отримала ще одну догану – за що її і звільнили.

Проте вона через суд поновилася на посаді. Суд керувався тим, що за один день прогулу не звільняють, а надто, коли працівник хворіла – перебувала у психоневрологічній лікарні.

Сама вихователька коментувати свої дії журналістам відмовилася, а в телефонній розмові повідомила, що обурена діями батьків. Останні ж з рішенням суду не погодилися і просто не впустили виховательку до приміщення садочка. Наразі ж обурені батьки готують скаргу до Верховного суду.

Читайте також  Міністр назвав дату можливого відновлення транспортного сполучення

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -