“Лікування буде здійснюватися з кишень самих пацієнтів”: Експерт розповів всю правду про медреформу Супрун

Бюджету Національної служби здоров’я вистачить лише на 1,8 мільйона українців, за іншими пацієнтами медзакладів обіцяні в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун гроші не підуть. Таку думку висловив голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко на прес-конференції.

“Грошей вистачить у Національної служби здоров’я тільки на 1 мільйон 838 тисяч пацієнтів. На всіх у нашої держави коштів не вистачить”, – зазначив експерт.

За його словами, Національна служба здоров’я буде оперувати сумою в 114 млрд грн на рік, тоді як кожен дільничний на 2000 пацієнтів повинен буде отримувати 740 тис. грн на рік.

При цьому він додав, що, як і раніше, лікування хворих у країні буде здійснюватися безпосередньо з кишень самих пацієнтів. Нагадаємо, медична реформа стала однією з найбільш масштабних корупційних схем в Українській державі за часи незалежності.

Таку думку висловив почесний голова ГО “Інститут громадського здоров’я” екс-заступник глави Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас.

Читайте також  У березні буде 12 несприятливих днів: що не можна робити

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -