Бути мамою – це працювати на 2,5 ставки! Ось розрахунки вчених

Ось що кажуть фахівці.

Ви напевно часто чули вислів «бути мамою – робота на повну ставку». Але, згідно з новими дослідженнями, це насправді ближче до 2,5 повним робочим дням!

Нове американське дослідження показало, що середньостатистична мама працює вражаючі 98 годин на тиждень – у два рази більше середнього робочого тижня (39 годин).

Фахівці вивчили графіки 2000 мам з дітьми у віці від 5 до 12 років. Вони виявили, що середній робочий день мами починається о 6:20 ранку і закінчується о 8:15 вечора.

Вони виявили, що навіть у «вільний час» ви, мами, як правило, працюєте; і, звичайно ж, вихідні у вас настільки ж завантажені, як і будні!

40% опитаних мам заявили, що їхнє життя проходить як низка нескінченних завдань, а 70% повідомили, що відчувають найбільшу завантаженість з-за необхідності готувати корисну їжу для своїх дітей.

«Результати опитування підкреслюють, наскільки серйозна роль мами, а також який шквал завдань падає на її плечі»- сказав доктор Кейсі Льюїс.

Опитування також з’ясував, до чого вдавалися мами, коли реально перетворювалася в нескінченну муку.

До списку входять: вино (вже добре), бабуся і дідусь чи надійна няня, щоб час від часу займатися іншими справами, Netflix (для дітей або батьків), обтирання вологими серветками, МакДрайв, здорові закуски і соки, іграшки та iPad.

Кава, дрімота, коли це реально, і можливість викричатися по мірі необхідності також потрапили в список 20 кращих, затверджених мамами.

Ми можемо впевнено засвідчити силу усього вище переліченого в стресовій ситуації – особливо каву вранці або келих вина після дуже довгого дня!

Тепер ви напевно переконалися, яку важливу роль ви граєте в житті ваших дітей. Ми знаємо, як вам буває важко і як іноді хочеться відволіктися від повсякденних проблем.

Читайте також  Сильний вітер і туман: в Україні оголосили штормове попередження

Просто пам’ятайте, що ви найкращі!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -