“Бабуся зараз п’яна. Мами не було довго. А я сама вдома сиджу. Я кричу-кричу, а мами немає” – 5-річнa дівчинка сама гуляла вулицями(відео)

Справою зараз займаються відповідні служби, пише ТСН.

У Києві працівники патрульної поліції в темну пору побачили 5-річну дівчинку, яка сама гуляла вулицями.

“Поки мати та бабуся nuячили, дитина перебувала на вулиці. Патрульні виявили дівчину за кілька кварталів, нагодували та відвезли до рідної тітки. Надалі справою займатимуться відповідні служби”, – ідеться в повідомленні патрульної поліції.

На відео дитина розповідає, що її мама взагалі кудись пішла з дому, а її залишила з бабусею.

“Бабуся зараз n’яна. Мами не було довго. А я сама вдома сиджу. Я кричу-кричу через балкон, а мами немає. Я не знаю, куди вона ходила. Бабуся сильно n’яна. У гeнделик пішла, пила гoрiлку там, nиво, гуляла. Лише вранці я була з бабусею, ми трішки погуляли з бабусею. А потім бабуся трохи погуляла і пішла додому зі мною. Я не хочу сама вдома сидіти. Бабуся дуже кріпко заснула, коли мами не було. А я кричала там на балконі – там хлопчики гуляли. А потім почули мене – розказала їм, що я сама вдома сиджу, а бабуся n’яна. Я не хочу тут жити! Я у Люби колись жила, мама мене забрала. Люба – це моя сусідка. Люба любима! У неї були смаколики, тортик. І хотіла б я бути в люби завжди”, – каже дитина.

 

Читайте також  “Два тижні боролася з хворобою у реанімації”: від ускладень коронавірусу померла 21-річна волонтерка

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -