Директор школи пообіцяв поцілувати свиню, якщо діти за рік прочитають 10 тисяч книг (відео)

Директор школи пообіцяв поцілувати свиню, якщо діти за рік прочитають 10 тисяч книг.

Директор початкової школи Нью-Джерсі Вінс Майерс пообіцяв учням, що поцілується зі свинею, якщо діти прочитають за рік 10 тисяч книг.

В результаті школярі перевиконали план, прочитавши 128 000 різних творів.

Майерс у відповідь влаштував цілу виставу. Він зібрав всіх дітей у великому залі, заявивши, що виконає обіцяне. Слідом він дістав плюшеве порося і поцілував його. Діти обурилися, відповівши несхвальним гулом і криками. Директор трохи подражнив їх і оголосив, що незабаром стримає своє слово, адже в школу їде справжня свиня.

Через кілька хвилин місцевий фермер Ангус Вестербі доставив в зал тримісячну свинку породи новозеландський кун-кун на прізвисько Роузбуд. Майерс награно зніяковів: «Невже я правда повинен зробити це?» У відповідь діти хором прокричали: «Так! Цілуй свинку! Цілуй свинку!» Під загальний сміх і оплески директор чмокнув Роузбуд в п’ятачок.

Але на цьому вистава не закінчилася. Майерс вирішив, що за перевиконання плану діти заслужили більшого і запросив на сцену свою пряму начальницю — голову освітнього округу Лінн ДіПьетропо. Вона вийшла на сцену і під здивовані вигуки учнів поцілувала свиню в щоку. Пізніше керівники сказали, що поцілувати свиню — майже те ж саме, що і поцілувати домашню собаку.

«Коли мова заходить про наших учнів, то ми не бачимо ніяких перешкод, якщо веселощі спонукають їх до навчання. Наша місія — персоналізувати освіту і зробити все можливе, щоб розвинути наших учнів. Коли є такий мотивуючий фактор, то він дійсно спонукає наших учнів займатися активніше. Як приклад такого фактора можна привести їх реакцію на сьогоднішнє представлення»

Директор регулярно користується подібною системою заохочень —наприклад, за досягнення в навчанні він безкоштовно водить дітей на каток. У цьому навчальному році заявлено ще кілька цифр прочитаних книг, за які можна отримати винагороду. Так, за 15 тисяч прочитаних книг в школі влаштують день фільмів.

Читайте також  Рейтинг українських видавництв – 2018

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -