“Регулярно бив, принижував і ґвалтував”: Як чоловік-турок декілька років знущався над українкою

Уродженка Енергодара Наталія Серебрій, виїхала з країни в 2007 році, та на довгі 7 років стала рабинею свого чоловіка.

Дівчина народилася і навчалася в Енергодарі, проте надалі її батьки вирішили переїхати в Москву. Саме там юна Наталя почала будувати кар’єру моделі. Приваблива 18-річна дівчина впала в око уродженцю Туреччини, який проживав на той момент в Росії. Чоловік був старший за Наталю на 30 років, проте це не збентежило дівчину і вони незабаром зіграли весілля в Туреччині.

Вже через кілька місяців після одруження життя дівчини перетворилося на пекло: чоловік-бізнесмен почав регулярно бити Наталю, знущатися над нею морально і фізично, замикати вдома.

Дівчина фактично перебувала в рабстві у власного чоловіка і місяцями не виходила на вулицю. Чоловік відібрав у неї документи, ключі від будинку і мобільний телефон. Нелюд насильно вивозив Наталю до Туреччини, для того щоб вона народжувала там йому дітей, повідомляє американська газета The San.

Як виявилося згодом, їх шлюб був недійсним, так як на момент їхнього весілля чоловік вже був офіційно одружений. Друк зі штампом про законний шлюб турка стояв в його внутрішньому цивільному паспорті, який ніхто не дивився.

Наталя народила своєму коханому чоловікові, а його вона дійсно любила, двох дочок. Дівчина зізналася журналістам, що перебувала від свого обранця в своєрідній залежності і просто боялася піти від нього.

У Туреччині дівчина прожили 3 роки. Одного разу сусіди пари почули крики і викликали поліцію. Правоохоронці забрали Наталю з дітьми в відділення поліції за нелегальне проживання на території Туреччини і прострочений паспорт. Перекладач, почувши як чоловік відкрито загрожує своїй дружині, наполіг на тому щоб Наталю депортували до Києва.

Читайте також  “Різав їй руки, прив’язував до батареї і…”: Психічно хворий чоловік жорстоко катував співмешканку

Однак турок не бажав так просто відпускати свою жертву. Чоловік розшукав дівчину в Києві і силою змусив її разом з дітьми повернутися в Росію. Там Наталю нелюд поселив в Підмосков’ї і по січень 2018 року насильно утримував її.

Чоловік регулярно бив Наталю, принижував і ґвалтував її.

Останнє дуже жорстоке побиття на очах у їхніх спільних дочок сталося незадовго до її втечі. Медики діагностували у Наталії множинні серйозні травми, серед яких пошкодження внутрішніх органів, черепно-мозкова травма, розриви прямої кишки, анемія, що виникла внаслідок рясної тримісячної крововтрати, ледь не призвела до смерті дівчини, переломи ребер, грудини і пальців рук.

На даний момент Наталії 25 років і вона важить 39 кілограм. Дівчина перебувала в одній з російських лікарень, куди її доставили в украй важкому стані. По всій видимості садист злякався за життя дівчини і все-таки зважився викликати швидку допомогу.

Вже в медустанові Наталя вперше зважилася попросити про допомогу. Зараз дівчина дякує оточуючих за підтримку і сподівається, що колишній коханий більше ніколи не знайде її.

Дівчина, за попередніми даними, разом з дочками знаходиться в реабілітаційному центрі для жертв домашнього насильства.

Наталя дуже переживає, що чоловік може відняти у неї дочок або знову закриє її в чотирьох стінах.

Залишається лише сподіватися, що дівчині дійсно допоможуть і вона зможе почати нове життя, забувши про ті кошмарі через які їй довелося пройти.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -