“За відпочинок Порошенка заплатив Пінчук…”: Стали відомі неочікувані подробиці скандального відпочинку президента

За різдвяний відпочинок Петра Порошенка на Мальдівських островах заплатив олігарх Віктор Пінчук.

Про це виданню ІНФОРМАТОР повідомили в оточенні олігарха.

За словами джерела, Пінчук повністю оплатив оренду острова на курорті Cheval Blanc, на якому Порошенко разом з родиною відпочивали з 1 по 8 січня, та переліт на чартері, який обійшовся йому в майже 190 тисяч доларів.

«Всім давно відома жадність Петра Олексійовича. Невже ви могли повірити, що він міг з власної кишені заплатити півмільйона доларів за відпочинок на найдорожчій віллі курорту Owner’s Villa? Все оплатив Віктор Михайлович, включаючи чартерний переліт», – розповів інсайдер.

За словами джерела, Пінчук не тільки профінансував таємну відпуску президента, але й відпочивав разом з ним.

«Він разом з Оленою (Олена Франчук, дружина Віктора Пінчука, – ред.) вилетіли на Мальдіви 29 грудня. Повернулися вони на три дні раніше (5 січня, – ред.), ніж Петро Олексійович. Віктор з Оленою відпочивали на тому ж острові, що і президент. Жили в гостьовій віллі, Петро Олексійович з рідними – в головній», – сказав інсайдер.

На запитання, навіщо Пінчук витрачав свої кошти на відпочинок Порошенка, співрозмовник видання відповів лаконічно: «Схеми». При цьому він відмовився уточнювати, про які «схеми» йде мова і чи містять вони корупційну складову.

Нагадаємо, раніше програма «Схеми» оприлюднила розслідування «Mr. Petro Incognito. Таємна відпустка президента Порошенка» про відпочинок президентської сім’ї на Мальдівських островах. У розслідуванні стверджується, що на відпочинок президент витратив не менше 500 тисяч доларів.

Згодом інформацію про те, що різдвяні свята Порошенко провів на Мальдівах підтвердила прес-служба президента.

Читайте також  Гібридні солодощі. Чому Порошенко закриває липецьку фабрику саме зараз?

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -