“Ніколи не була повноцінною державою”: Кучма зробив різку заяву щодо України

Екс-президент Леонід Кучма заявив, що Україна ніколи не була повноцінною державою, а народ країни сьогодні знаходиться в жахливому становищі.

“Україна ніколи не була державою в повному розумінні цього слова, а сьогоднішнє становище українців жахливо. Сімдесят п’ять відсотків валового продукту – наші борги. Це жах. А хто за них платити буде? Якщо зараз не дасть Міжнародний валютний фонд, що, оголошувати дефолт? “- запитує він.

Політик упевнений, що до такого стану справ країну привели депутати Ради і владна еліта. При цьому Кучма зазначив, що сьогодні політики готуються до майбутніх президентських і парламентських виборів, забувши про умови життя населення та стан національної економіки.

Крім того, як зазначив екс-глава держави, що на Мюнхенській конференції з безпеки України, яка завершилася минулого тижня, Україна “виявилася на задвірках”.

“Якби не поїхав туди президент і не нагадав, що ми на європейській карті, так напевно б і забули. Ось що страшно. І над цим треба думати”, – вважає він.

Раніше Кучма висловлював жаль з приводу того, що в законі про реінтеграцію Донбасу, підписаному Петром Порошенко, немає згадки про Мінські угоди, а також назвав прийнятий документ політичним.

Читайте також  Українка полетіла в США на «Міс Всесвіт» і показала національний костюм для конкурсу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...