Змінили декілька поз поки … Пара зайнялася любов’ю прямо у вагоні метро при пасажирах (Відео +18)

Хлопець з дівчиною зайнялися інтимом прямо на очах у пасажирів нижегородського метрополітену.

Новий секс-скандал, і знову в Нижньому Новгороді! Молоді хлопець та дівчина зайнялися сексуальними втіхами прямо на сидінні пасажирського вагона в нижегородському метро. Партнерка сидить на колінах чоловіка і робить недвозначні рухи. Поїзд практично порожній, але поруч з розпаленілою парочкою сидів той, хто непомітно зняв все, що відбувається на відео.

В цей час машиніст оголосив станцію «Чкаловська» Горьківської гілки метро. І в самий розпал дійства в вагон зайшов випадковий пасажир, який побачивши, що відбувається поспішив покинути потяг уже на наступній станції. Наступною була станція «Московська». Там молоді люди змінили позу – супутниця перекинулася до партнера лицем. А в самому кінці відео дівчина сідає перед юнаком на коліна. Автор відео замазав найінтимніші моменти, і залишається тільки здогадуватися: зав’язувала вона чоловікові шнурки або займалася оральним сексом.

Відомо, що публічний секс стався 14 лютого в День усіх закоханих. Мабуть молоді люди так відзначали це свято.

В даний час закохану і безсоромну пару розшукують користувачі соціальних мереж. Деякі хочуть залучити їх до відповідальності за аморальний вчинок.

Читайте також  ЗМІ дізналися, як "ДНР" та "ЛНР" готуються до приєднання до Росії

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -