Українські інженери похвалилися новим броньовиком

На території кременчуцького заводу “АвтоКрАЗ” випробували новітній бронеавтомобіль КрАЗ-Hulk.

Завдяки рясним снігопадам на території заводу після розчищення внутрішньозаводських майданчиків утворились справжні снігові гірки, що стало гарним приводом для перевірки ходових якостей нового броньованого всюдихода.

За кермо “Халка” сів досвідчений заводський випробувач, пише autocentre. Броньовик КрАЗ-Hulk хвацько штурмував снігові гори, долаючи перешкоди на відмінно.

Новації дозволили полегшити бронеавтомобіль на 2 тонни. При цьому він має посилений протимінний захист завдяки V-подібному днищу, що розсіює силу удару на пасажирів під час підриву. Все це дозволяє “Халку” витримати підрив в еквіваленті 6 кг тротилу.

Скло у КрАЗ-Hulk багатошарове куленепробивне, внутрішній шар зроблений із подвійного полікарбонату. “Халк” перевозе до 10 чоловік десанту на спеціальних кріслах, які кріпляться до стінок. Бронеавтомобіль може оснащуватися різним озброєнням, зокрема 12,7-мм кулеметом.

Як повідомляв сайт Знай.ua, кременчуцький автомобільний завод представив новий броньований всюдихід “Халк” в жовтні минулого року. А широкій громадськості бронеавтомобіль вперше показали на виставці “Зброя та безпека 2016”, що пройшла восени в Києві.

Читайте також  Ракета поцілила саме в магазин: історія колишнього вчителя з Кременчука, який загинув від російських обстрілів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -