“Любовні походеньки”: Як Турчинов і Сюмар влаштували романтичне побачення в орендованому будинку, це тому Вікторія розлучилася? (відео)

В сервіс Рутуб виклали відео з таємних зустрічей секретаря РНБО Олександра Турчинова і глави комітету зі свободи слова Вікторії Сюмар.

Зокрема на відео видно як вони пересідають один до одного в автомобілі, намагаються сховатися від переслідування в Києві і заїжджають на анонімно орендований будиночок в передмісті Києва.

Автори відео стверджують, що їм вдалося зняти романтичну зустріч політиків 8 березня, хоча публічно обидва це свято називають “радянським” і не відзначають.

“Це перше відео підтвердження, що стосунки політиків давно вийшли за рамки службових і перейшли в розряд інтимних. Відео зроблено 8 березня 2015 року “, – наголошується в релізі під відео.

Авторам відео вдалося зняти Сюмар і Турчинов в 1 хвилині ходьби від Верховної Ради. “Біля готелю” Київ “зупиняється автомобіль Турчинова – чорний ауді з номерами – АА 7777 ТО. Серія ТО означає Турчинов Олександр. Під дощем, що мрячить “кривавий пастор” пересідає в білу Ауді – його подарунок Вікторії Сюмар. Автомобіль швидко віддаляється “, – пишуть автори відео.

Також на нових фрагментах відео Вікторія Сюмар знята біля супермаркету. Автори стверджують, що вона купує йому їжу.

На іншому фрагменті, де Сюмар йде до машини з пакетами стверджується, що вона купує йому бутерброди на ранок.

У фіналі викладений короткий документальний фільм про роман Вікторії Сюмар та Олександра Турчинова в якому більш детально описано відео і подробиці їх зустрічей.

Варто відзначити, що секретар РНБО Олександр Турчинов також відомий як баптистський проповідник, який сповідує християнство. Він одружений, виховує сина. А ось Вікторія Сюмар не так давно розлучилася з чоловіком, з яким залишила на виховання дочку-підлітка.

Читайте також  Дружина помстилася чоловіку за зраду і схудла на 100 кг

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -