На замітку батькам: в Мережі з’явилася нова «смертельна гра» для підлітків

Серед українських школярів стрімко набирає популярність нова небезпечна гра «Новий шлях», метою якої є доведення до самогубства.

Принцип нової гри не сильно відрізняється від «Синього кита» чи «Червоної сови». Однак, тепер не потрібно вступати в спеціальні групи у соцмережах. Достатньо спілкуватися за допомогою хештегів та асоціативних зображень.

Для участі у грі необхідно написати потрібний хештег – #тихийліс чи #сованіколинеспить, а також на аватарці розмістити картинку з червоною пентаграмою на чорному тлі. Після чого покликати друзів та чекати завдання від куратора.

Як правило, модератор змушує підлітків зробити надріз на тілі чи інші каліцтва, світлини з якими вони мають відправити куратору. Кінцевою метою гри є доведення дитини до самогубства.

При цьому знайти організатора гри дуже важко, а довести його причетність до самогубства дитини майже нереально.

– Обчислити модератора дуже складно, а якщо і вдасться, то майже неможливо довести, що він і є модератор. Крім того, майже не довести сам факт спроби доведення до суїциду. Тож якщо справа навіть дивом потрапить до суду, всіх відпустять, – зазначив директор лабораторії комп`ютерної криміналістики Cyberlab Сергій Прокопенко.

Читайте також  Кліп на пісню українською мовою зірвав 25 млн переглядів у YouTube (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

Загрузка...
загрузка...