“Природні потреби вони роками справляють просто на підлогу…”: Квартира київлянки вразила всю Україну

У двокімнатній квартирі – з півсотні котів. Свої природні потреби вони роками справляють просто на підлогу, фекалії просочуються у квартиру знизу. Саме на такі жахіття  поскаржилися жителі багатоповерхівки в Білій Церкві на Київщині.

Мешканка багатоповерхівки Тетяна Кучма каже, що патьоки у вітальні та в дитячій кімнаті її квартири – результат життєдіяльності з півсотні котів, які живуть у хаті нагорі. Перевірити на власні очі нутрощі нехорошої квартири неможливо. Її мешканка Наталія Комарова майже нікому не відчиняє, на телефон – не відповідає.

У двокімнатній квартирі жінка тримає десятки котів. Свої природні потреби вони роками справляють просто на підлогу, фекалії просочуються у квартиру знизу. Саме на такі жахіття поскаржилися жителі багатоповерхівки в Білій Церкві на Київщині.

Кілька днів тому сусідам вдалося зняти на телефон кадри, на яких видно, що у квартирі Комарової гармидер, на кухонному столі – коти.

Жителька квартири поверхом нижче показує стоси звернень до влади. “Пішли до міської влади. а нам кажуть: “У вас ОСББ – ми не маємо впливу на ваш будинок”, – каже вона.
Юрист підтверджує – законно змусити Наталію Миколаївну схаменутися неможливо.

“Судова праткика не знає таких випадків, щоб люди зверталися з позовами з вимогою вивести котів. Ну видасть суд таке рішення, а ця жінка не буде його виконувати. Приватна власність – закон охороняє. Так само як і права сусідів. Ну от такий конфлікт”, – розповів юрист Богдан Шабаровський.

Суд може ухвалити відшкодування матеріальних збитків, але якщо в жінки маленька пенсія, виплачуватиме вона її десятиліттями. Невеликою буде і моральна компенсація – 5-10 тисяч.

Читайте також  На Київщині жінка найняла кілера для коханки чоловіка: фото 18+

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -