Співучасниці вбивства таксистки не виповнилося і 20 років

Жорстоке вбивство таксистки в ніч після Різдва здійснили дві молоді особи: 21-річний хлопець та 19-річна дівчина. Пара мала на меті заволодіти транспортом. Але позбавивши життя людину і залишивши її тіло в лісі, вони покинули авто на стоянці.

Інформація про це міститься в ухвалах Придніпровського райсуду Черкас.

Згідно з інформацією судового порталу “Судова влада”, дівчину звати Карина Максименко. Їй лише в квітні виповниться 20 років. Ім’я іншого співучасника – 21-річного чоловіка – в судових документах знайти не вдалося.
У матеріалах слідства зазначається, що близько 4-ї години 8 січня дві особи за попередньою змовою вирішили заволодіти транспортним засобом.

Біля ТЦ “Дніпро-Плаза” вони сіли в автомобіль-таксі «Мерседес Віто», яким керувала Ірина Чуприна і поїхали в напрямку Південно-Західного району. Чоловік завдав кілька ударів кухонним ножем в шию таксистки. Після цього підозрювані відвезли тіло в ліс села Сумки, що на Смілянщині. Далі особи повернулися в Черкаси і залишили авто на автомобільній стоянці поблизу ТЦ «Меблевий лабіринт» по вул. Сурікова.

У судовому засіданні, що відбулося 13 січня, дівчина не заперечувала причетності до злочину. Але заявила, що все сталося “внаслідок обставин, які не залежали від її волі”. Підозрюваний в засіданні теж не заперечив своєї вини у причетності до злочину та пояснив, що «має намір і в подальшому сприяти проведенню досудового розслідування».

Обоє просили свободи їх не позбавляти 13 січня колегія суддів Придніпровського райсуду за головуванням Сергія Дунаєва ухвалила запобіжний захід для підозрюваних у вигляді тримання під вартою до 13 березня. 16 січня сторона захисту Максименко звернулася до Апеляційного суду.

Засідання призначено на 29 січня. Нагадаємо, 12 січня черкаська поліція знайшла тіло вбитої таксистки Ірини Чуприни, а також затримала вбивцю. Згодом прокуратура повідомила про затримання його спільника. Обом вручили підозру. Затриманим інкримінують п.6 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) та ч.3 ст.289 КК (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Читайте також  Син вбив матір, а потім вирвав і з'їв її серце

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -