Зігнала злість на дитині: У Київській області мати побила свою 9-місячну доньку

У Вишгородському районі Київської області горе-матір після сварки з чоловіком зігнала злість на 9-місячній дочці і побила немовля. Поліцію і лікарів викликала небайдужа жінка, яка побачила на вулиці молоду жінку з дитиною – у дівчинки були синці на обличчі і одягнена вона була зовсім не по погоді.

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, який прибув на місце події, завдяки належному реагуванню небайдужих місцевих жителів, злагодженої співпраці працівників ювенальної превенції місцевої поліції, служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації та лікарів дівчинка в безпеці.

Медичні працівники негайно доставили дитину в лікарню. При огляді вони виявили у дитини численні тілесні ушкодження, серед яких перелом променевої кістки і травма голови. Зараз немовля перебуває під пильною увагою медиків «Охматдиті».

За даним фактом Вишгородського району адміністрація прийняла рішення про негайне вилучення дитини з сім’ї, а поліція відкрила кримінальне провадження.

Як з’ясувалося, кілька місяців тому 22-річна жінка разом з сім’єю переїхала в Вишгородський район з Дніпра. Вона виховувалася в неблагополучній сім’ї і неодноразово піддавалася фізичному насильству з боку батьків. А після того, як народила свою дитину, її вигнали з немовлям з дому.

Читайте також  Тpивога і гнiв матері завжди забирають сили у дитини! Діти будуть постійно хвoріти – поки кожна мама не зрозуміє цe!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -