“Я відкусила його випадково!”: Дружина нанесла чоловіку моторошну травму під час сексу

49-річна дружина відкусила 51-річному чоловікові під час статевого акту яєчко.

Коли швидка допомога прибула до будинку потерпілого, Ванг, одягнений в халат, тримав своє яєчко в мисці з рисом. Дружина весь час в стані афекту викрикувала “Я відкусила його випадково!”, передає Корупція.Інфо

Як з’ясувалося пізніше, інцидент стався в День подарунків, 26 грудня, коли подружня пара вирішила зайнятися агресивним сексом.

Зараз чоловік проходить лікування, а дружина лікується від важкого психологічного стресу. Пізніше з’ясувалося, що у жінки не все в порядку з психічною системою.

За словами лікаря Ванга, яєчко не стали пришивати на місце, так як це могло спричинити за собою зараження. Йому просто зашили мошонку і активно спостерігають за його самопочуттям.

“Ми були стурбовані тим, що він не зможе відновити належну функцію свого яєчка, що може привести до безпліддя в майбутньому”, – пояснив лікар Лі.

Лікар також сказав, що йому потрібно буде провести додаткове обстеження, щоб дізнатися, чи вплине цей інцидент на плодючість Ванга.

Читайте також  Сексуальний скандал: засновник дуже відомого таксі може потрапити за грати! Ви зомлієте коли дізнаєтесь деталі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -