Боксер Євген Хитров сенсаційно програв нокаутом американцю Імманувелеві Аліму

Український боксер-середньоваговик Євген Хитров зазнав першої поразки в своїй професійній кар’єрі, поступившись технічним нокаутом в шостому раунді американцеві Імманувелеві Аліму.

Уже в першому раунді Хитров пропустив кілька дуже важких ударів, але другий раунд залишився за українцем, причому виграв його Хитров вельми впевнено.

Але вже в третьому раунді Євген вперше в своїй кар’єрі побував в нокдауні, пропустивши два важких лівих хука від Аліма. Втім, він піднявся і впевнено виграв кінцівку раунду, серйозно потрясши Аліма. Але щоб добити американця, Євгенові не вистачило часу – пролунав гонг.

Подальші раунди проходили в конкурентній і цікавій боротьбі, але в шостому Хитров знову припустився дуже серйозної помилки, пропустивши два дуже важких удари Аліма правою, які відправили його на поміст рингу.

Євген піднявся, але Алім розстріляв його ударами з обох рук біля канатів, змусивши рефері втрутитись і зупинити бій – технічний нокаут, пише boxingnews.com.ua.

Раніше повідомлялося, що Євген Хитров та Віктор Постол піднялися на другі позиції рейтингу WBC у своїх вагових категоріях.

Читайте також  Кличко: "За свою кар'єру ще не боксував у присутності 90 тисяч глядачів"

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -