Стару ялинкову прикрасу можна продати за 13 тисяч гривень

На Новий рік можна не тільки витрачати гроші, а й заробляти. Якщо у вас вдома зберігаються ялинкові прикраси від бабусі, ви без п’яти хвилин мільйонер. Про це розповідає в сюжеті “Ранку з Україною” кореспондентка Олена Курбанова.

“Зберігаю іграшки бабусі мого чоловіка. Виходить, що це приблизно 1945 рік. Я без питань продала б це за 500 гривень”, – каже Яніна, яка зберігає старі ялинкові іграшки.

Колекціонери, в свою чергу, стверджують, що 500 гривень за такі вироби – це майже що віддати безкоштовно.

“Зараз навіть поганенька ватяна іграшка коштує доларів 50. І ціни постійно ростуть. А якщо це колекційні екземпляр, то вартість зростає до 10-15 тисяч. Наприклад, я раніше придбала іграшку за 300 гривень, зараз вона коштує в районі 10 тисяч. Швидше за все, через певний час її ціна ще зросте“, – розповідає письменниця і колекціонер іграшок Лада Лузіна.

“Якщо мова йде про 1940-х роках, то новорічні прикраси того часу дуже цінні. З цього історичного періоду майже нічого нічого не збереглося – згоріло або було втрачено”, – говорить антиквар Євгенія Таранова.

Цінну скляну іграшку можна розпізнати за ручним розписом.

Якщо ви бачите, що іграшка 1940-х років” дивиться “на вас практично живим личком, швидше за все вона цінна”, – говорить Лада Лузіна.

Читайте також  Жінка місяць жила в квартирі з трyпoм матері, проживачи в ній разом з 9-річною донькою

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -