«Лягай і розставляй ноги»: Жертви рівненського професора-збоченця розповіли приголомшливі подробиці домагань

Мацає, пропонує секс, обіцяє “кришувати”… Жертви рівненського професора-збоченця розповіли, що той їм пропонував в омріяному університеті, передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, У Рівненському державному гуманітарному університеті студентки та педагоги стикаються із сексуальним домаганням з боку професора Володимира Годовського. Експерти зазначають, що важко зібрати доказову базу.

Консультація за зачиненими дверима

Про свій втуп на кафедру хореографії омріяного університету випускниця, яку для її безпеки назвемо «Мариною», соромиться розповідати навіть батькам. Цього року вона закінчила виш про який тепер згадує із жахом. Особливо про так звану «вступну консультацію» під час якої оцінюють здібності абітурієнтки.

«Марина» розповідає, що перед тим як прийти до професора на консультацію, її попередили, що перевіряти можуть зовсім не її здібності до танців

Професор, завідуючий кафедрою, оглядав, немов лікар, 17-річну дівчину у зачиненому кабінеті. Батьки чекали за дверима. На прохання завідуючого «Марина» переодягалася двічі. Він просив виконувати вправи, хотів бачити оголені ноги і самостійно підправляв одяг майбутньої студентки. Останнє завдання дівчину шокувало.

– Він мені сказав: «Я не можу роздивиться твоїх зв’язок пахових, лягай». Я здивовано приймаю цю пропозицію, лягаю. Він каже: «розставляй ноги», – розповідає випускниця.

Напередодні «Марину» попередили про можливий перебіг подій і що оцінювати завідуючий може не лише її танцювальні навики. Саме тому дівчина вдалася до хитрощів.

– Перед тим як потрапити до нього на оцю чудову консультацію, я вирішила вдягнути прокладку. Хоч в мене місячних не було. Це такий момент інтимний, але я вважаю, це потрібно сказати. І коли він дійшов руками саме до мого паху і вже по ходу заглянув туди, куди б йому не варто було заглядати, бо я відчувала його пальці дуже близько, він віддьоргнув руки і сказав, щоб я піднімалась. Я піднялась і зрозуміла, що він знайшов мій подарунок. І він сказав: «переодягайся назад». Він спочатку був спантеличений. Напевно, в нього чи якась відраза до цього, я не знаю. Сказав, щоб я більше хвора до нього не приходила. Хвора – це з місячними, – розповідає випускниця.

Дівчина каже, що на поведінку завідуючого студенти часто скаржаться викладачам, але не батькам

Крім пахових зв`язок, завідуючий вирішив перевірити ще й груди майбутньої студентки.

– Коли я переодягалася, він почав розмову за груди. Розповідають, що він підходить до дівчини, як він це багато раз робив, торкається грудей і каже: «бач, яка вона м`ягка». В моєму випадку він підійшов ззаду, обхватив мене руками, взяв мої груди, стиснув їх і почав їх трясти. Мене це дуже ошарашило і він мені каже: «В тебе груди не накачані. Вони не пружні. А вони мають бути оттакі» (професор показав дівчині де вони мають на його думку бути). Я стою дивлюсь на себе в дзеркало і розумію, що це просто капець, – згадує «Марина».

Читайте також  На Рівненщині священик покінчив життя самогубством (ФОТО)

Поселення в гуртожиток

Випускниці кафедри хореографії 2016 року, яку умовно назвемо «Тетяною» завідуючий допоміг поселитися в гуртожиток. Втім розмова про поселення плавно переросла у розмову про особисте життя студентки. Зрештою професор запропонував дівчині стати її старшим наставником, який знає як зробити жінці приємно. Взамін на часті візити в неробочий час чоловік пропонував, цитуємо, «кришувати» студентку і навіть влаштувати на державну форму навчання.

Через поведінку професора «Тетяна» хотіла покинути університет.

– Він мені просто напросто запропонував: «Ти приходь, можеш на каву приходити, але так, щоб ніхто не знав, ні мама ні тато, ні одногрупники, а хлопець тим більше», – розказує випускниця.

Отримавши дивне запрошення студентка уникала спілкування з завідуючим. Тетяна розповідає, що керівник кафедри під час пари їй за це дорікав. Через деякий час прийти до нього довелося з одногрупниками. Втім професор захотів спілкуватися зі студенткою сам на сам і за зачиненими дверима.

– Він мене в той момент перебиває і каже, що: «Як я хочу відчути твій язик в своєму роті», – пригадує дівчина.– Він мене обіймає за попу тримає і говорить там, що в мене все буде добре. Через кожне слово, через два він так цілує мене, в шию поцілував, при цьому тримає там волосся поправляє. Потім мене поцілував у груди, я ойкнула через це і він так мені: «тихо тихо», – ну щоб я нікому не сказала. Після того чи то перед цим, точно не пам`ятаю, він так само до мене говорив і в мене було просто волосся чи заплетене чи за вухо і він мені почав лизати вухо. Це було гидко і я зараз згадую, в мене геть мурашки побігли.

На парах професор згадував дівчині те, що вона до нього не приходить після поселення в гуртожиток

Цей випадок для «Тетяни» став справжнім стресом. Дівчина довго не могла заспокоїтися і хотіла покинути університет.

– Я просто плакала, я не могла зупинитись, мене всі заспокоювали. Я казала, що я тут ніколи не буду навчатися. Тим більше я знаю, що він приймає державний екзамен. І це мені було страшно, – каже «Тетяна».

Неоднозначні пропозиції, обійми, дотики і поцілунки про які розповідають випускниці – справа рук 70-річного професора Володимира Годовського. Цей чоловік керує кафедрою хореографії РДГУ майже 20 років. Він – заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, сім`янин, людина у Рівному відома і поважна.

Втім за лаштунками – в площині не публічній, його знають з іншого боку. На кафедрі хореографії вже нікого не дивує традиція обійматися і цілуватися з завідуючим, студентки бояться заходити до нього в кабінет і фарбують губи, аби уникнути поцілунків. Звичними стали вульгарні жарти і те, що за будь-яку допомогу з професором треба розплачуватись.

Читайте також  Все-таки кoхaнка? Марина Боржeмская вперше розповіла всі подробиці про рoзлучeння з Узeлковим (фото, відео)

– Мені ще повезло, того що я чула багато випадків, коли це перегинало палку. Тобто він не просто мацав студентів, а відверто пропонував секс. Я вважаю, що це просто аморально, – каже випускниця «Марина».– Такий варіант оплати є в нього. Якщо в дівчини немає грошей, вона може розплатитись своїм тілом.

– Це знають всі, що він любить жіночок, а особливо дівчат. Я не знаю хто як, які форми його влаштовують. Але всі знають, що він майже кожній щось може сказати чи запропонувати,– розповідає «Тетяна».

Тринадцять студенток і випускниць кафедри хореографії різних років, з якими ми поспілкувалися, підтвердили нам таку поведінку професора Годовського. Одним завідуючий натякав на інтимний зв`язок, цілував, обіймав і обмацував. Іншим прямо пропонував секс.

Крім студенток, завкафедри проявляв увагу до мам абітурієнток, одна з яких отримала пропозицію переспати з завідуючим, аби донька навчалася на державній формі. У результаті дочка вчилася за контрактом.

Не оминув професор і викладачок. Колишня балерина Алла Геккель працювала на кафедрі хореографії 13 років. З перших тижнів роботи викладачка відмовлялася підписувати документи з уже виставленими оцінками студентам, яких ніколи не бачила. Займатися улюбленою справою Аллі було складно через постійні проблеми, тиск та погрози звільненням.

Алла Геккель каже, що скаржилася на поведінку професора, але результатів не було.

– Якось черговий раз зайшла до нього в кабінет підписувати якісь документи, він мені сказав таку фразу: «Ти не вписуєшся в нашу систему. Ти не хочеш робити того, що я тобі кажу як начальнік твій. Тому, або ти стаєш моєю коханкою і спиш зі мною, або ти тут працювати не будеш. От вирішуй сама», – згадує Алла Геккель.

Алла розповідає, що після відмови стати коханкою, отримувала більше навантаження на інших кафедрах, а студенти скаржилися на неї в деканат під тиском завідуючого. Жінка роками терпіла приниження і говорила про домагання викладачам та керівництву вишу. Втім жодної реакції не було. Викладачка каже, що не могла захистити себе, а тим часом захисту просили і її студентки.

– Вони дуже часто мені говорили про те, що Годовський неадекватно себе поводить, що він до них пристає, що він їм пропонує то зайти до нього в кабінет випить, то вирішити якісь питання через якийсь інтим. Вони говорили мені про це досить часто. Я їм говорила чому вони мені про це говорять. Чому вони не йдуть і не пишуть заяву в органи якісь. Чи в міліцію чи в прокуратуру. Але, можливо, вони як і я стільки років терпіли це все, тому що боялися, – каже Алла Геккель.

Сором, страх втратити роботу чи бути відрахованим з вузу, залишитися без підтримки і, зрештою, невдалий досвід боротьби інших – такі причини багаторічної мовчанки називають хореографи РДГУ.

Читайте також  “Цілував у груди та облизав вухо”: 70-річного професора українского вишу застукали на домаганнях до молоденьких студенток (ВІДЕО)

Попри те, що про таку поведінку професора нам засвідчили 13 жінок – ми вирішили самі перевірити чи справді завкафедри так поводиться.

Допомогла нам у цьому колишня студентка РДГУ, яку ми назвемо «Катериною». За легендою, вона випускниця іншої кафедри, яка потребує недорогого житла в гуртожитку з можливістю майбутнього вступу на кафедру хореографії. «Катерина» приховано записувала професора і ходила до нього в кабінет двічі. Загалом вони спілкувалися менше ніж пів години. Але цього часу вистачило, щоб переконатися у правдивості слів інших. Ми попросили нашу співрозмовницю поділитися враженнями від цих зустрічей.

Випускниця РДГУ «Катерина» приходила до професора двічі.

«Лягай і розставляй ноги»: що розповіли жертви рівненського професора-збоченця.

– Коли я прийшла, з перших же слів буквально я відчула на собі дуже неприємний тиск. І зразу натяки на інтимний зв`язок. Це було спочатку словесно, в кінці на прощання він мене поцілував, – дівчина розповідає про першу зустріч.

Володимир Годовський одразу пояснив незнайомці, що поселення – це питання не до нього, порадив йти до декана. А сам сказав, що не може допомогти. З двох причин…

– Ви, або моя коханка, або ви мені заплатили, якщо я вас поселю. Вибирайте, що вам краще, – заявив професор.

Під час другої зустрічі завкафедри приймав студентку ще тепліше: з поцілунками, компліментами, пропозиціями фінансової підтримки і запропонував, цитуємо: «дружити організмами». Більше того, Володимир Годовський заявив, що дівчині треба старший наставник-чоловік, не обов`язково він. А пан Годовський може влаштувати її на державну форму навчання.

– Як ви будете моєю студенткою, мені не потрібен буде ні ректор, ні проректор ні декан. Тому що я буду мати моральне і аморальне право вас опікать, – заявив пан Годовський дівчині. – Мене цілувать будеш крепко потім. Я ж за тебе платить гуртожиток буду, якщо будеш крепко цілувати. Це ми будем потім говорити, які відносини будуть. Але я буду кришувать тебе. Мені подобається такий склад жінок, дівчат. І я буду підтримувать тебе, ти класна, тільки трошки зажата. Я тебе розкрєпощать буду.

– Був поцілунок, були обійми, але це було вже міцніше ніж першого разу і в кінці він ще сказав, що він страх як любить цілуватись, – розповідає «Катерина».

– О! Того разу ти в юпочці була красівій, ноги в тебе красіві. В юпочці такій, молнія була там, називається «парві парві мєня» і цей і цей. Ну харашо – соблазнітєльно прийшла, но не пригнула на мене, – сказав професор на прощання.

– Мені здається, такі люди в навчальних закладах не повинні працювати, – переконана «Катерина».

 

Джерело: Четверта влада

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -