Мати вже 40 років шукає тіло своєї дитини, замість якої поховали лише одяг

Лідія Рід вимагає проведення незалежної експертизи речей, виявлених в могилі її сина.


Невтішна мати впевнена, що після смерті немовля використовували для медичних дослідів.

69-річна британка Лідія Рід довгий час добивалася ексгумації тіла свого сина Гарі. Однак після того, як труну підняли на поверхню, виявилося, що вона порожня. Тепер скорботна мати вимагає проведення ДНК-тесту, який дозволить визначити, чи її син був похований у цій могилі, за допомогою зразків тканини, знайдених при розкопках. Поліцейські, які розслідують зникнення тіла, мають намір відправити тканину в лабораторію, з якої вони регулярно співпрацюють. Але Лідія Рід наполягає на незалежній експертизі.

Лідія заявила: «Мої інтереси має захищати фірма, яка, на відміну від поліції, домоглася для мене права ексгумації останків сина. Все, чого я хочу, – це поховати свого малюка за християнськими звичаями».

Гарі помер в липні 1975 року. Йому було всього сім днів. Мати хлопчика одразу ж звернула увагу на те, що тіло, яке їй продемонстрували медики, належало зовсім іншій дитині:

«То було тіло великого білявого немовля, у той час, як моя дитина була маленька і мала темне волосся».

Протягом 40 років вона намагається з’ясувати, що трапилося з останками Гаррі, і викрити персонал шотландських лікарень, які займаються дослідженнями з використанням фрагментів дитячих тіл.

У серпні Лідія відстояла в суді право на ексгумацію сина, похованого на одному з единбурзьких кладовищ. За словами судмедекспертів, в могилі не було виявлено ніяких частин скелета і ознак розкладання плоті. Лідія прийшла до висновку, що в труні були лише одяг, натільний хрестик і табличка з ім’ям її сина.

З 1970 по 2000 рік лікарні Шотландії зберегли понад шість тисяч зразків органів і тканин. Багато з них належали померлим дітям. Лідія Рід вважає, що тіло її сина теж пустили на досліди.

Читайте також  Яка Ви нечисть за знаком Зодіаку?: тонкий та дуже дотепний гумор астрологів

Лідія каже: «Ніхто так і не був притягнутий до відповідальності. Судячи з усього, всі, хто мав відношення до справи Гарі, вже мертві».

«Розслідування триває», – лаконічно коментують ситуацію в правоохоронних органах.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -