Харківська трагедія обростає містичними деталями: зникла одна з жертв

Жінку не можуть ніде знайти

Родичі жінки, яка, як вважається загинула в жахливому ДТП в Харкові, не можуть знайти її.

Як говориться в сюжеті українського каналу, мова йде про Умаєву Наталію Миколаївну 1971 року народження. Родичі кажуть, що під час аварії вона розмовляла по телефону з донькою. Раптово в трубці почувся шум. Після взяв трубку якийсь чоловік і сказав, що сталася аварія.

Рідні на місці аварії знайшли тільки сумочку Наталії. У списках постраждалих її прізвища немає. У лікарнях також немає. У Харкові залишилася тільки її 15-річна дочка. Чоловік моряк в рейсі.

“У всі служби зверталися, в швидкій були, в лікарнях, ніде її немає. У поліції сказали чекати до ранку”, – сказала подруга постраждалої.

Раніше повідомлялось що в центрі Харкові на вулиці Сумській автомобіль Lexus потрапив в ДТП. За кермом іномарки була 20-річна студентка, дочка місцево бізнесмена Олена Зайцева.
В результаті ДТП на місці загинули п’ятеро людей, ще шестеро потрапили в лікарню. Як повідомляє прес-служба обласної поліції, дві дівчини у важкому стані.
За попередньою інформацією Зайцева не перебувала у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Читайте також  “Родина віддала в залог боргу в 4500 доларів”: 50-річний чоловік намагався одружитися з 10-річною дівчинкою

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -