“З Днем народження, пане Президенте”: Порошенка оригінально привітали рідні(відео)

Дружина гаранта виступила в несподіваній ролі, а до неї приєдналися і діти. Президент України Петро Порошенко отримав привітання від усіх членів своєї сім’ї, які записали оригінальний відеоролик. Відповідне відео розміщено на сторінці глави держави в Facebook, пише видання “Сегодня”.

Дружина Президента зіграла роль ведучої новин, і нібито в прямому ефірі повідомила про те, що сьогодні Петро Порошенко святкує день народження.

“Він увійшов в історію України як президент, який відкрив двері в країни Євросоюзу. Він став першим главою держави, який об’єднав весь світ навколо захисту України. Він почав реформи, на які не наважувався жоден політик за всі роки незалежності. Служити своїй країні, бути вірним ідеалам Революції Гідності і вірити в європейське майбутнє України – так коротко можна охарактеризувати життя Петра Порошенка. Сьогодні п’ятий Президент України святкує свій 52-й день народження “, – сказала Марина Порошенко.

У свою чергу старший син глави держави Олексій зі своєю дружиною Юлією передав вітання з Майдану, де в 2014-2015 роках лютував Майдан.

Читайте також  Президент планує змінити міністра оборони: спливли скандальні деталі про кандидата

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -