З’явились подробиці спроби викрадення учнів із уроку фізкультури у столичній школі

Повідомлення про нібито спроби викрадання дітей з двору київської школи викликало хвилю занепокоєння батьків – у соцмережах шириться розповідь про те, як молоді чоловіки під час уроку фізкультури вмовляли учениць третього класу сісти до них в авто.

“Увага, шановні батьки! Молоді люди: двоє в авто, двоє підійшли до дітей. Умовляли дівчаток йти в машину, але це вчасно помітила вчителька фізкультури і ті зникли. Будьте пильні”, – йдеться у повідомленні, яке набрало тисячі репостів.

У свою чергу в Дарницькому управлінні освіти підтвердили, що подібне застереження вони розіслали для ознайомлення директорам шкіл, а ті повинні повідомити вчителів. Одна з молодих педагогів сфотографувала інформацію – і та пішла гуляти по інтернету.

Чиновники пояснили, що це було внутрішнє розпорядження, однак масовому поширенню інформації вони задоволені, тому що люди отримали попередження і тепер неодмінно будуть уважніше ставитися до дітей.

Директор гімназії №267, про яку йде мова, запевняє, що викрадень не було, але те, що чоловіки підходили до дітей – правда.

“Учитель думала, що це батьки, і попрямувала до них, щоб запитати, що їм потрібно. Чоловіки подивилися, що вчитель йде, і пішли. Діти сказали, що вони їх не знають, що хлопці їм запропонували морозиво. Дітей ніхто не чіпав, ніхто нікуди не тягнув “, – пояснила Олена Юрчук.

Водночас голова батьківського комітету Наталія Піржінко зазначає, що підстав для паніки немає.

“У нас є охорона. У нас є пропускна система. Всіх батьків закликаю заспокоїтися”, – заявила вона.

Психолог Єлизавета Бондар пояснила, що потрібно не просто забороняти брати солодощі від незнайомців і наближатися до їхніх машин, але і дозволяти дітям просити у батьків що завгодно.

Читайте також  19 грудня День святого Миколая: найцікавіші традиції в Україні та світі

“Важливо, щоб дитина розуміла, що вона може піти до батьків і попросити теж морозиво, цукерку або що завгодно, що її не заманить інша людина морозивом або солодощами. Вона отримає це або адекватне пояснення, чому ні”, – радить вона.

Також обов’язково потрібно навчити дитину не соромитися кликати на допомогу, а самим батькам – не розганяти зайвий раз тривожних повідомлень.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -