Франція і Японія виступили за збереження територіальної цілісності України

Франція і Японія виступають за повагу територіальної цілісності і дотримання суверенітету України, йдеться в спільній заяві, прийнятій за підсумками переговорів глав МЗС двох країн і міністрів оборони, передає ТАСС.

“Четверо міністрів, нагадавши про необхідність неухильного дотримання суверенітету і територіальної цілісності України, підтвердили в ході переговорів своє прагнення домагатися повної реалізації положень мінських домовленостей з метою забезпечення врегулювання конфлікту на сході України. Вони також підтвердили, що їхні країни підтримують зусилля, докладені в рамках нормандського формату, а також тристоронньої контактної групи по Україні”, – йдеться в заяві.

У ній зазначається також, що учасники зустрічі нагадали про те, що жорсткість санкцій (щодо Росії) безпосередньо пов’язана з необхідністю домагатися повної реалізації положень мінських угод і поваги суверенітету України”.

Нагадаємо, речник Державного департаменту США Джон Кірбі заявив, що нова спалах насильства в Донбасі, який призвів до значних втрат Збройних сил України, свідчить про пряме порушення Росією своїх зобов’язань за умовами Мінських угод.

Джерело – nv.ua

Читайте також  Бойовики вперше заплатили Україні за воду

Шукайте деталі в групі Facebook