Випускників військових кафедр, які не служили, призиватимуть до армії

У 2017 році на військову службу у Збройні сили України призиватимуть офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів, але раніше не служили


Про це в ефірі радіо “Армія FM” заявив заступник начальника головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Марк Андрусяк, передає ЛІГА.net.

За його словами, офіцери запасу будуть нести службу, зокрема, і в зоні АТО, проте після відповідної підготовки.

“Ми плануємо в цьому році провести такий заклик офіцерів на військову службу. Такий вид служби називається” військова служба за призовом осіб офіцерського складу “, – сказав Андрусяк.

Також він додав, що термін служби складе 18 місяців. Щодо таких призовників діятимуть норми про збереження за ними робочого місця і зарплати.

Раніше президент Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби”, що дозволяє певним категоріям військовослужбовців за бажанням звільнятися з контрактної служби.
За контрактником зберігається посада, заробітна плата та робоче місце, що буде додатковою мотивацією для залучення на військову службу.

Джерело – espreso.tv

Читайте також  Локдауну вже не буде, адаптивний карантин в Україні можуть продовжити

Шукайте деталі в групі Facebook