Мало не роздер… Лідера гурту “Друга ріка” покусала собака, вакцини від сказу нема

Лідера українського музичного гурту “Друга ріка” Валерія Харчишина під час велосипедної прогулянки покусав пес, повідомляє джерело. Музикант вирішив звернутися по допомогу до медиків та відвезти на обстеження собаку, в якої міг бути сказ. Але власник тварини виступив проти цього, написав Харчишин на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція.Стар

“Мене наздогнало це чудовисько. Ось цей пацик вкусив мене за ногу. Ви знаєте, що в нашій країні по протоколу ти повинен зробити – звернутися в травмпункт за місцем проживання, щоб терміново провести вакцинацію від сказу. Не залежить від розміру і соціального сорту собаки. А ще зловити пса і відвезти на станцію боротьби зі сказом тварин або, як мінімум, до ветеринара”, – йдеться у повідомленні музиканта.

Водночас, за його словами, вакцини від сказу немає не те, що за місцем реєстрації, а взагалі у всій Україні.

“Тому, якщо собака скажений, то вам слід підшукувати найближче бюро ритуальних послуг, щоб замовити гарне соснове пальто. Ліків від сказу не існує. І якщо ви мрієте про спокійне життя протягом інкубаційного періоду, залишається зловити собаку і відвезти його на обстеження”, – пише Харчишин.

Через те що власник тварини не дозволив відвезти собаку на обстеження, виконавець звернувся до поліції. Там йому відповіли: “Ви що, хочете, щоб ми за собачкою бігали?” та зрештою порадили звернутися до суду. “Єдине, що ми можемо – оформите заяву, коли наряд звільниться”, – додали згодом у поліції.

Зрештою, через півгодини приїхав наряд поліцейських, і господар собаки, побачивши людей у формі, пішов назустріч і намагався віддати їм свого улюбленця, проте той втік. Але правоохоронцям вдалося піймати тваринку.

Читайте також  Я їду: Саакашвілі зважився на радикальний крок

“Мій ветеринар запропонував мені тримати собаку у себе вдома протягом 10 днів. Якщо за цей час собака не здохне, то і ви будете жити довго і щасливо і колись 100% помрете, але не від сказу. Але запропонував зробити все по протоколу. І я поїхав у травмпункт, щоб почути, “вакцини немає, спостерігайте за тим песиком…”. Але є аналог, їдьте купіть від правця вакцину, про всяк випадок”, – додав Харчишин.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -