У Трампа детально роз’яснили майбутню реформу видачі Green Card

Старший радник Дональда Трампа Стівен Міллер роз’яснив деталі проекту підтриманої президентом США реформи видачі грін-карт на брифінгу для преси, що пройшов у Білому домі.

Міллер назвав реформу найбільшою в імміграційній політиці за півстоліття, додавши, що під великим питанням залишається той факт, хто отримує грін-карту. З огляду на те, що раніше її могли отримати ті люди, які не демонстрували свої навички, здатні принести благо економіці США, реформа вводить декілька великих історичних змін, інформує forumdaily.com.

По-перше, вона усуває так звану ланцюгову міграцію. Це означає, що якщо ви потрапляєте в США по грін-карті, то незабаром можете отримати громадянство США і всі переваги, якими володіє американський громадянин, в тому числі – привезти родича. Цей родич, в свою чергу, може привезти ще одного родича, який також може привезти родича. Саме тому цей процес називається ланцюговою міграцією, яка протягом багатьох років знижувала кваліфікацію мігрантів. Нова міграційна реформа пропонує обмежити сімейну міграцію тільки подружжям і неповнолітніми дітьми.

По-друге, нова реформа створює систему міграції, засновану на очках. Така система діє в Австралії і Канаді. На що буде звертати увагу ця система? Чи розмовляє заявник англійською, чи може він матеріально підтримати себе і свою сім’ю, і чи є у нього навички, які принесуть користь економіці США. Остання частина дуже важлива, так як це дозволить запобігти витісненню американських працівників.

Як відомо, президент США Дональд Трамп запропонував фактично скасувати чинну з 1990 року систему розіграшу диверсифікаційних віз, відому як Green Card. Замість неї пропонується прийняти новий законопроект під назвою The RAISE ( «Підйом»).

Раніше в цьому році сенатори Том Коттон і Девід Пердью представили законопроект, покликаний скоротити кількість легальних іммігрантів з 1 мільйона до 500 000 на рік. Законопроект також закликає обмежити допуск в країну родичів мігрантів, скасувати візову лотерею і ускладнити процес отримання грін-карти, що дозволяє жити і працювати в країні.

Читайте також  Під грифом “таємно”: У Зеленського розкрили правду про секретні укази президента. Вперше!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -