Розвіюємо п’ять секс-міфів про чоловіків: ви здивуєтеся!

Жінки, та і чоловіки вірять у деякі міфи стосовно сексу і вважають їх правдою!
Тому варто раз і назавжди зрозуміти, що з цього вигадка, а що має реальний зміст!

Чоловіки завжди хочуть сексу

Чоловіки – не роботи: стрес, втома, моральна напруга – все це призводить до пригнічення лібідо чоловіка. Хоча нерідко бажання у них має фізичну основу, психологічні чинники теж можуть впливати. Так що якщо зазвичай твій чоловік сексуально активний, але пару раз відмовився від сексу, справа не в тому, що він тебе більше не хоче – може, він просто втомився. Розслаблюючий масаж заспокоїть будь-кого. Зрештою, ви можете просто заснути, обнявшись.

Чоловіки ніколи не імітують оргазм

І це неправда. За статистикою лише 47% чоловіків досягають оргазму просто від вагінального сексу (без участі ласк або орального сексу). А 3% чоловіків взагалі жодного разу в житті не відчували оргазм! Пам’ятаєш, у Бегбедера в “Любов живе 3 роки” був момент, коли герой настільки втомився фізично і перебрав з наркотиками, що ніяк не міг закінчити, але щоб не засмучувати дівчат, з якими займався сексом, зімітував оргазм і викинув порожній презерватив? Чоловіки – не менші хитруни, пам’ятай це.

Оргазм чоловіка завжди супроводжується сім’явиверженням

В основному – так, але не завжди. Часом чоловік отримує так званий “сухий” оргазм: морально він отримує ті ж емоції, але сперма не виділяється. З огляду на другий пункт нашого списку, його легко прийняти за імітацію.

Прелюдія – не для чоловіків

З чисто фізичної точки зору, вона їм і справді не потрібна. Чоловіки швидше збуджуються, ніж дівчата. Але бонус в тому, що збуджена до крайності партнерка може бути дуже і дуже “вдячною”. Ну і, в будь-якому випадку, мало кому не сподобається еротична прелюдія, очікування самого сексу… головне – не затягувати.

Читайте також  Нові відчуття: 5 ефективних способів посилити оргазм

Проблеми з ерекцією говорять про проблеми сексуального характеру

Як ми вже говорили на самому початку – психологічні чинники мають вплив на чоловіче лібідо так само, як і на жіноче. Близько 50% чоловіків хоч раз в житті мають проблеми з ерекцією, і при цьому вони абсолютно здорові. Надмірне хвилювання, фізична або моральна втома, перебір з алкоголем – це ті чинники, які впливають на ерекцію. В цьому нічого страшного немає. Не акцентуй на цьому увагу і не тягни в паніці коханого до лікаря.

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -