Відомий супермаркет вляпався у гучний скандал: Ви будете обурені деталями!

В супермаркеті “Сільпо” на Дніпропетровщині розгорівся справжній мовний скандал – касир відмовилася розмовляти із клієнтами українською та відкрито їм грубила, передає Корупція.Інфо

Касир доволі різко реагувала на прохання говорити державною мовою. Вирішити конфлікт не вдалося навіть адміністратору, який знайшов дивне виправдання співробітниці.

Про це на сторінці у Facebook повідомили місцеві мешканці.

Коли до магазину завітала подружня пара, касир Наталія привіталася на суржику, а на прохання говорити державною мовою відреагувала досить різко: мовляв, буде вказівка згори, тоді і погодиться.

Навіть коли покупець нагадав їй, що жінка порушує Конституцію України, де чітко прописані мовні положення, продавець не змінила свою позицію

Чоловіку не залишалося нічого іншого, як у цивілізований спосіб відповісти на хамство – він покликав адміністратора, щоб хоча б той розібрався у ситуації. Втім, не допомогло навіть керівництво:

“Можливо вона не знає української мови?”, – відповіли клієнту.

Користувачі соцмережі не залишили цей випадок без уваги – більшість із них просто шоковані тим, що адміністратор виправдав таку поведінку продавця не достатнім рівнем освіти. Хоча нічого не заважало касиру за роки своєї роботи “підтягнути” рівень знань з державної мови.

Читайте також  Поїздка закінчилася стріляниною: Пасажир вирішив розрахуватися з таксистом патронами

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -