ТЕРМІНОВО! Чоловіка співачки Жасмін посадили. Дізнайтесь шокуючу причину!

Молдавський бізнесмен Ілан Шор, який більше відомий як чоловік поп-співачки Жасмін, отримав 7,5 року позбавлення волі. Суд в Кишиневі визнав його винним в причетності до гучної афери — крадіжки близько 700 млн доларів з банків Молдови, передає Корупція.Стар

Прокуратура напередодні попросила суд засудити Шора до 19 років у справі про виведення 1 млрд євро з трьох молдавських банків.

Шор був головою ради директорів і одним з основних акціонерів Bаncа de Economii ( “Ощадний банк”), він також був акціонером Banca Sociala і Unibank. Відомий також як чоловік добре відомої в Росії співачки Жасмін.

За версією слідства, в 2014 році з цих трьох банків за кордон незаконно вивели приблизно 1 млрд доларів, що стало для Молдавії свого роду “пограбуванням століття”.

Для порівняння: в 2016 році ВВП Молдавії, за оцінкою МВФ, склав 6,75 млрд доларів.

Кримінальну справу проти Шора порушили в 2015 році. До сих пір він перебував під домашнім арештом (в СІЗО пробув тільки два місяці). Перебуваючи під арештом, він обрався на посаду мера міста Орхей.

Після винесення вироку бізнесмена не стали брати під варту, через те, що до вступу вироку в силу залишиться під домашнім арештом, пише молдавська “Комсомольская правда”. Сторони процесу можуть оскаржити вердикт в апеляційній палаті.

У 2015 році, з’явившись з повинною, Шор дав свідчення проти прем’єра Влада Філата, який в підсумку опинився за гратами. Бізнесмен повідомив слідчим, що глава уряду отримав від нього близько 250 мільйонів доларів. Філата рік тому засудили до дев’яти років позбавлення волі.

“Я категорично не згоден з цими звинуваченнями, які є необґрунтованими. Я співпрацював зі слідством, тільки завдяки мені вдалося розкрити злочин і засудити екс-прем’єра Влада Філата”, — заявив напередодні бізнесмен, після того як прокурор зажадав для нього 19-річний термін.

 

Читайте також  У Києві поліція "оформила" українців, які вийшли проти "русского міра"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -