Запасайтесь валютою! Експерт розповів приголомшливі факти про майбутній курс долара

Три фактори сприяють зміцненню гривні по відношенню до долара: політична ситуація в США, сезонний фактор і відсутність глави НБУ, передає Корупція.Інфо

Однак в жовтні варто очікувати невеликого падіння гривні, до кінця 2017 року курс буде триматися в районі 27-29 гривень / долар.

Як розповів фінансовий експерт, долар слабшає через невпевнену політичну ситуацію в США, яка пов’язана з можливою відставкою Дональда Трампа. Позитивно на курс впливає і сезонний фактор – за словами Савченко, влітку падають ціни на основні товари споживання, інфляція зменшується і курс гривні зміцнюється. Це, каже він, відбувається майже щороку і закінчується у вересні, а в цьому році, очевидно, триватиме до жовтня.

Третій фактор пов’язаний з відсутністю керівництва НБУ. Нацбанк весь час неприємно дивував учасників валютного ринку. Зараз ситуація статус-кво. Ніхто не очікує різких дій від НБУ. Тому ринок прогнозує ситуацію на 2-3 місяці вперед, що позитивно впливає на курс гривні. На жаль, все хороше закінчується, і десь в жовтні тенденція до посилення гривні зменшиться. До кінця 2017 гривня девальвує. Прогноз курсу – 27-29 за долар. Це за умови, якщо не буде загострення політичної і військової ситуації, – зазначає Олександр Савченко.

Читайте також  Побив історичний рекорд: курс валют на 12 січня

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -