В Україні 2017 рік визначено роком Військово-Морських Сил, – Муженко

Також поставлено завдання на підтримання і нарощування спроможностей ЗСУ Наступний, 2017 рік, визначено роком Військово-Морських Сил України.

Про це заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко, повідомляє прес-служба ЗСУ.

За його словами, основні зусилля Генштабу, органів військового управління всіх рівнів у 2016 році були спрямовані на виконання завдань у районах проведення АТО, стримування збройної агресії Росії та підтримуваних нею незаконних збройних формувань.

“Наш противник реальний, а не віртуальний. Він не зміг реалізувати свої плани ані в 2014, ані в 2015, ані в 2016 роках”, – наголосив Муженко, висловивши впевненість що і в 2017 році він не зможе це зробити.

Глава Генштабу також поінформував, що 2017 рік визначено роком Військово-Морських Сил та поставив завдання на підтримання та нарощування спроможностей ЗСУ.

“2016 рік підтвердив, що Збройні Сили України спроможні виконувати завдання за призначенням”, – констатував генерал армії. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні за замовленням Міністерства оборони ВМС ЗСУ побудують два десантні катери “Кентавр”.

Джерело – rbc.ua

Читайте також  Думка астрологів: 2017 рік стане роком розвитку для України

Шукайте деталі в групі Facebook