Жінка усиновила трьох дітей з таким же невиліковним захворюванням, як і у неї. Зворушлива історія, яка розчулить КОЖНОГО

Трейсі Антонеллі з Бостона завжди знала, що хоче усиновити дітей, але вона і не думала, що знайде трьох маленьких дівчаток з таким же невиліковним захворюванням крові, яке є у неї, – передає Корупція Інфо

Коли Трейсі Антонеллі побачила Еммі, якый тепер 7 років, на спеціальному веб-сайті для усиновителів в 2011 році, вона не могла повірити своїм очам. Маленька дівчинка з південного Китаю мала рідкісне захворювання крові таласемію. Жінка розповідає:

Мало того, що вона була чудова, також у нас обох була таласемія. З цього моменту моє життя було присвячене тому, щоб зробити її моєю дочкою.

Трейсі і її чоловік Патрік полетіли в Китай, щоб забрати Еммі у 2012 році і привезти в Арлінгтон, штат Массачусетс. А після того як зрозуміли, що серед дітей на півдні Китаю таласемія дуже поширена, вони усиновили ще двох дівчаток з таким же діагнозом.

Нові батьки врятували дівчаток від ускладнень, пов’язаних з їх невиліковною хворобою – їм життєво важливо отримувати переливання крові, які дівчатка раніше не отримували в Китаї, інакше рівень гемоглобіну в крові стає небезпечно низьким.

Довідка: Таласемія – це спадкове захворювання крові, яке не піддається лікуванню. До таласемії прийнято відносити групу генетичних патологій, які відповідають за зміну синтезу гемоглобіну.

Таласемія – це найпоширеніша спадкова хвороба у світі. Передається патологія від батьків до дітей тільки в тому випадку, якщо і мати, і батько є носіями захворювання. Розвиток патології спрямований на формування в генах крапкових мутацій, які кодують бета-глобин. Альфа-таласемія багатьма вченими зв’язується з захворюванням на малярію, так як вона найбільш поширена в країнах Середземномор’я й Африки. Вважається, що малярійний плазмодій є причиною генетичного збою.

Читайте також  Горе для батьків! На Львівщині потонув хлопчик! Важко стримати сльози! Деталі шокують!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -