Нардеп пояснив, чого точно не буде у законопроєкті про мобілізацію

Нардеп пояснив, чого точно не буде у законопроєкті про мобілізацію

Це стосується декількох найобговорюваніших питань

Законопроєкт про мобілізацію розбурхав суспільство і викликав неабиякий резонанс. Кожен день випливають всілякі деталі, які планують впровадити.

Нардеп та член оборонного комітету Федір Веніславський розповів у коментарі ТСН, чого українці в новому законопроєкті точно не побачать.

27 лютого Верховна Рада почала розглядати проєкт про мобілізацію, в якому є вже понад 4000 правок.

Чого точно не буде внесено у законопроєкт

За словами посадовця, точно відхилили тему з електронним кабінетом військовозобов’язаного та електронну повістку.

“Стосовно електронних повісток та електронного кабінету – Комітет не буде рекомендувати такі законодавчі нововведення та буде вважати їх відхиленими. По обмеженню інших конституційних прав та свобод, комітет теж буде проти. А саме щодо блокування банківських рахунків та надання консульських послуг” – інформував Веніславський.

Точно буде посилення повноважень органів державної влади, організацій та підприємств, стосовно повноцінної участі їх у процесах мобілізації. Тобто органи місцевого самоврядування можуть носити повістки, вручати їх військовозобов’язаним. Їх обов’язки, за словами чиновника, будуть більш конкретні, щоб все не перекладалось на ТЦК та СП. Також перевірку документів та вручення повісток представниками ТЦК має фіксуватись на камеру, щоб запобігти перебільшення повноважень. Загалом було розглянуто 6 блоків, попереду ще розглядання та обговорення положень законопроєкту.

Читайте також  Новий закон про мобілізацію: коли українцям чекати повістки онлайн

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело