ІІІ групи інвалідності більше немає? Адвокат звернулася до чоловіків із важливою заявою

ІІІ групи інвалідності більше немає? Адвокат звернулася до чоловіків із важливою заявою

Останнім часом надходить значна кількість скарг від осіб, які мають продовжити 3-ю групу інвалідності. Зауважується, що багато з них не допускають на медичну комісію, а просто повідомляють, що 3-ю групу інвалідності більше не призначають.

Про це повідомляє адвокат Левченко Марія у своєму Тік Ток каналі.

@advocatmarilevchenko #адвокатмаріялевченко #работа #семья
#новини
#отношения #жиза #здоровье ♬ оригинальный звук – Адвокат Левченко Марія

Навіть з урахуванням змін у законодавстві на січень 2024 року, які не скасовують 3-ю групу інвалідності, деякі медичні працівники не дотримуються встановлених процедур.

Важливо відзначити, що розмови про скасування 3-ї групи інвалідності розпочалися в зв’язку з медичною реформою і почали планувалися ще з 23го року. Однак зазначено, що ця група залишиться в силі принаймні до 2025 року.

Міністерство охорони здоров’я пропонує замінити поняття “встановлення інвалідності” на “оцінку втрати функціональності”. Це може призвести до змін у критеріях інвалідності, адаптованих до європейського законодавства, і змін у методології оцінки стану здоров’я.

Важливо наголосити, що в разі відмови у призначенні 3-ї групи інвалідності можна подавати скарги, а також використовувати гарячу лінію МСЕК.

Телефон гарячої лінії – 0 800 60 20 19.

Читайте також  Піддашок під'їзду убив 17-річного хлопця

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело