Тарифи на електроенергію підвищать вдвічі? Міністр енергетики розставив всі крапки над “і”
Міністр енергетики пояснив всі нюанси, які стосуються електроенергії.
В засобах масової інформації та соціальних мережах шириться інформація про підвищення тарифів на електроенергії. Версії звучать різні, але найпопулярніша з них – платити доведеться вдвічі більше.
Однак, Міністр енергетики Герман Галущенко розповів, чи справді потрібно очікувати збільшення тарифу та коли це відбудеться. Про це він розповів в телемарафоні новин.
За словами міністра, до кінця опалювального сезону уряд не збирається змінювати ціну електроенергії для населення. Ба, більше, Галущенко запевнив, що не розглядають і можливості зробити це після 30- квітня.
“Таких планів на сьогодні в проєкті обговорень не існує… І відповідні рішення прийняті. Є відповідна постанова, яка діє до кінця квітня, яка встановлює відповідний рівень тарифів”, пояснив чиновник.
Влітку 2023 року, уряд підвищив тариф для населення до позначки в 2,64 гривні за кВт-год. Зараз ця ціна залишається чинною.
Нещодавно уряд скасував заборону відключення світла боржникам. Тому, Міністр прокоментував і це рішення. За словами Галущенка, люди зловживали можливістю не платити, тому утворився величезний борг. Водночас, відключення від електроенергії не стосуватиметься українців, які мешкають в прифронтових та тимчасово окупованих територіях.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.