Мобілізація по-новому: у військкомат треба буде з’явитися протягом 48 годин

Мобілізація по-новому: у військкомат треба буде з’явитися протягом 48 годин

В Україні уже в найближчому часі можуть мобілізувати по-новому. Одне із ймовірних нововведень – з’явитися у військкомат протягом 48.

Про це пише ВВС Україна, яка змогла ознайомитись з ключовими ідеями Міноборони, які мають бути в майбутньому законопроєкті.

“Повістки зможуть вручати не лише особисто під розпис, але і шляхом направлення на електронну пошту чи рекомендованим листом. Після оповіщення громадянин буде зобов’язаний з’явитися до ТЦК протягом 48 годин”, – йдеться на сайті видання.

Наявність цих положень в майбутньому проєкті закону публічно підтвердив уже колишній представник президента у Верховній раді Федір Веніславський. Цей механізм називається “публічна повістка”.

“Щодо актуальності електронних поштових скриньок, у нас уже фактично діє електронний кабінет військовозобов’язаних і призовників, який міститиме всі ідентифікаційні дані. Ці норми мають спростити отримання повістки і не дозволяти людині зловживати тим, що вона нібито не отримує повістку і не порушує закон”, – пояснив Веніславський.

Читайте також  “Особиста ініціатива”: Зеленський підготував українцям справжній сюрприз.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело