Астрологічне пророцтво Рубіни Цибульської для України та не тільки…

Астрологічне пророцтво Рубіни Цибульської для України

Тема того, що чекає на Україну в найближчому майбутньому, хвилює буквально кожного, причому не лише українців, а й мешканців сусідніх країн. Можна читати огляди політиків, можна просто сподіватися на майбутнє, а можна звернутися до астрологів, екстрасенсів або тарологів, аби зрозуміти, що буде завтра. Однак сьогодні настав час обговорити передбачення Рубіни Цибульської на 2023 рік для України.

Хто це?
Рубина Цибульська – це спадковий екстрасенс. Вона стала свого часу фіналісткою шоу «Битви екстрасенсів» і привернула до себе увагу не лише яскравою зовнішністю, а ще й своїм талантом.

Дівчина з дитинства знала, що вона трохи відрізняється від інших дітей. Її батьки теж були екстрасенсами, але як вона сама каже, що свого часу вони вибрали темну магію, при цьому ясновидяща милосердніша, тому вона обрала світлу.

Більше того, довгий час екстрасенс вважала свій дар нечистим, відмовляючись використовувати його. Проте у 17 років вона зіткнулася з паралізованим хлопчиком, її серце не витримало. Вона захотіла вилікувати дитину, відчула приплив сил, вилікувала її через місяць, і з того часу стала провидицею.

У зрілому віці, до речі, вона вийшла заміж і народила хлопчика, у якого також розвивається пророчий дар, причому з чотирьох років.

Природно, у світлі всіх поточних подій екстрасенс не могла залишитися осторонь і вона також активно передбачає майбутнє України, тому потрібно обговорити прогноз астролога Рубіни Цибульської для України.

Чого чекати?
Війна може затягтися, але українцям головне протриматися до кінця 2022 року, бо після цього періоду військові дії суттєво зменшать свої оберти, хоч і не закінчаться. Саме такі прогнози дають астрологи.

Читайте також  Ці 7 речей малюки успадковують виключно від татусів

Звісно, ​​наслідки цієї війни ще довго турбуватимуть жителів країни, тим більше, якщо активні бойові дії не зупиняться, то відновити життя в країні, як би красиво не виглядала статистика, буде неможливо.

Сила українців у свободі, коханні та чесності. Глава держави в 2023-му році проходитиме через багато труднощів, тому що саме для нього настає астрологічно не зовсім легкий час. На нього посипляться різні удари, і народ України має стати одним цілим, підтримуючи главу, тоді 2023-го року з’явиться шанс на перемогу, так каже астрологічне пророцтво Рубини Цибульської для України.

Не виключено, що протягом року Україна випустить кілька міст з-під свого контролю. Саме тому українцям рано ще повертатися додому, але вважається, що все може закінчитися, якщо Володимир Путін таки покине цей світ. За деякими передбаченнями він може бути вбитий, і не виключено, що до середини 2023 року, і тоді майбутнє Кремля буде жахливим, а Україна має всі шанси на те, щоб відновитися та стати кращим, ніж до всіх цих подій, як згадується у пророках Рубіни. Цибульський на 2023 рік для Миру.

Пророцтва Рубіни Цибульської
Потрібно сказати, що провісниця досить позитивно налаштована щодо України. Вона вважає, що вже на початку 2023 року активні бойові дії трохи вщухнуть, але перемога буде не остаточною.

Провісниця говорить про те, що буде досить важкий і метушливий час. 2023 планує бути холодним, але криза поступово йтиме, тобто є всі шанси на те, що ситуація почне з часом налагоджуватися. Власне, деякі позитивні зрушення можна спостерігати вже сьогодні. Люди навіть почали повертатися до України працювати, активують усі свої ресурси, що вже є дуже позитивною зміною.

Читайте також  "Синоптики приголомшили українців прогнозом, ніхто не чекав на таку погоду": потужна гроза вдарить у цих областях

Є одна дуже хороша новина – провісниця вважає, що найстрашніше, що могло бути в житті українців, залишиться у 2022 році. На Україну чекає хороше майбутнє. Щоправда, країна довго відновлюватиметься. Найважче в цій ситуації те, що кожен має розраховувати на себе самостійно.

Експерти вважають, що активні військові дії на території України закінчаться у 2023 році, але перемога не буде остаточною. Все покаже весна 2023 року, хоча українці до цього часу вже набагато боятимуться, бо людина згодом виробляє стресостійкість. Всі чекатимуть на перемогу, але війна може й надалі продовжуватися на окупованій території.

Якщо підсумувати, останні прогнози Рубіни Цибульської про Україну на 2023 рік кажуть, що в остаточному варіанті країну чекає перемога. Однак якою ціною її буде досягнуто, поки що сказати складно.

Пророцтво про Володимира Зеленського
Звичайно, громадськість активно цікавиться тим, яке існує пророцтво екстрасенсу Рубіни Цибульської про Зеленського. Тут нічого нового сказати не вийде. Згідно з прогнозами Цибульської, він збереже свою посаду, активно керуючи країною. ЗСУ під його керівництвом наступатимуть на окупантів, завдаючи досить серйозних ударів по їхньому військовому забезпеченню, поступово виганяючи окупантів із територій, що належать Україні.

Володимиру Зеленському точно не буде просто, але це не означає, що буде складно, бо народ України сьогодні як ніколи раніше усвідомлює, що майбутнє країни перебуває лише у єдності. У тому числі й у єдності із президентом.

Як невеликий висновок сказати, що астрологія, нумерологія та ворожіння – все це не наука. Пророцтва не здійснюються на 100%, інформація досить часто не підтверджується, але незважаючи на те, що це лише ймовірний прогноз найближчого майбутнього, скидати з рахунків ці слова не варто. Кожна людина має силу духу, і якщо вірити в хороше, то рано чи пізно це відбудеться.

Читайте також  На Україну та світ чекають глобальні зміни, буде ще одна війна - прогноз астролога (відео)

Відповідно людям необхідно працювати над собою, молитися і розвиватися, тільки так війна може закінчитися. Військові дії не закінчуються на полі бою. Кожному доведеться боротися із самим собою, від цього залежить 50% перемоги, тому сьогодні фраза – «все у своїх руках» звучить набагато життєстверджуюче, ніж раніше.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело