Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі

Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі

Військовий стан та загальну мобілізацію в Україні продовжили восьмого разу з початку повномасштабного вторгнення росії

Варто нагадати, що мобілізація відбувається не лише в Росії, а й в Україні. Однак, якщо наші воїни захищають свої землі, то росіян відправляють як гарматне м’ясо через амбіції путіна.

Нещодавно загальну мобілізацію в Україні продовжили до 15 листопада цього року, а це означає, що практично кожен громадянин може отримати повістку. А ось, яке саме – питання, бо існує одразу чотири види таких документів.

Перша вручається з метою уточнення облікових даних. Цей вид порядку денного вручається призовникам для того, щоб внести відомості до бази про призовника. Тобто, його сімейний стан, інформація про працевлаштування, а також наявність чи відсутність дітей. В результаті вас сповістять, чи придатні ви до служби, чи є підстави для відстрочення.

Також є повістка на проходження військово-медичної комісії. Вона зобов’язує чоловіка пройти повне медичне обстеження. До порядку денного додається картка дослідження та медичного огляду військовозобов’язаного, в якій зазначається, про придатність або непридатність призовника до строкової служби.

Третім видом є повістка-призов на строкову військову службу. Там вказують термін, у який ви повинні з’явитися на ділянці. При собі потрібно мати паспорт, військовий квиток, або посвідчення про приписку до призовної ділянки.

Ну і насамкінець мобілізаційне розпорядження. Його вручають тим громадянам, які пройшли повну медичну комісію, а також визнані придатними для несення військової служби. Після його видачі людина зобов’язана у призначений термін з’явитись у спеціальний пункт.

 

Читайте також  Українськім водіям масово роздають повістки із порушенням законів: юристи розповіли, які правила ігнорують ТЦК і поліція

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело