Литимуть дощі, накриє похолодання: погода в Україні підготувала нові “сюрпризи”

Литимуть дощі, накриє похолодання: погода в Україні підготувала нові “сюрпризи”

Після тотальної спеки, яку українці змушені були терпіти кілька днів, прийдуть прохолода та опади. Але у деяких областях температура залишиться високою.

Погода в Україні стане прохолоднішою після літньої спеки, яка трималася упродовж останнього часу. Похолодання у нашій державі почнеться вже з понеділка, 7 серпня.

Проте похолодає не одразу і не всюди – у деяких областях високі температури ще не збираються здавати свої позиції. Таким прогнозом поділилася синоптик Наталія Діденко.

Згідно з прогнозом синоптика, у західних областях очікується +18+23 градуси.

У північних областях також стане трохи прохолодніше, але не суттєво. Так, на Житомирщині буде температура повітря +25 градусів, на Київщині та Чернігівщині +27 градусів. На Сумщині ще якийсь час побуде спекотно – там триматиметься +31 градус.

У центральних областях триматиметься така температура: на Вінниччині +27, у Кропивницькому з районами +28, на Черкащині +27+29. А ось на Полтавщині та Дніпропетровщині ще буде спека, до +30+35 градусів.

У південній частині: на Одещині, Миколаївщині, в Криму +29+31 градус, на Херсонщині та Запоріжжі ще пектиме +32+37 градусів.

Синоптик додала, що на сході України надалі не дуже сильна спека триматиметься ще кілька днів, але потім і там стане прохолодніше.

“Дощі з грозами принесе у понеділок холодний атмосферний фронт, пов’язаний із балтійським циклоном Zacharias, в західні та північні області України, місцями в центральні та ввечері на Харківщину. Через дуже значні температурні контрасти – перед фронтом +37, за фронтом +18 градусів – при проходження фронту ймовірні зливи, шквали та град”, – попередила синоптик.

Читайте також  У Львові сотні ультрас влаштували масове побоїще: є постраждалі. Фото і відео

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело