Таролог дала лякаючий прогноз по українських містах і закликала бути обережними

Таролог дала лякаючий прогноз по українських містах і закликала бути обережними

Таролог і астролог Яна Пасинкова дала прогноз по українських містах на найближчі місяці. В інтерв’ю YouTube-каналу “КаПаБу” вона розповіла, які події можуть змінити хід війни в Україні, передають Патріоти України.

Дніпро. У цьому місті варто побоюватися не зовнішньої загрози, а внутрішньої, будуть диверсії. Населеному пункту таролог прогнозує страждання людей.

Маріуполь. Місто “в дияволі” по вуха, хтось у Маріуполі “відчинив двері демонам”, які туди зайшли. Звільнення міста відбудеться безсумнівно, каже Пасинкова.

Київ. Окупанти робитимуть життя мешканців міста важким, але вони нічим не здивують. Столиця довго буде під обстрілами, “основний пизд*ць попереду”, прогнозує таролог.

Соледар. “Руїни на руїнах, але прийдуть наші сили й техніка в підмогу. Ми будемо по шматочку забирати наше”, – озвучує передбачення Пасинкова.

Бахмут. Тут буде одне з найтриваліших протистоянь, тут поки найгірше, зазначає астролог. Для вигнання ворогів звідти потрібна нова стратегія, і вона буде.

Харків. Тут таролог побачила мир, а якийсь російський чиновник, відповідальний за окупантів на цьому напрямку, позбудеться посади.

Окупованій частині Запорізької області на найближчі пару місяців астролог прогнозує страждання, але буде перемога ЗСУ. У Херсонській області українські захисники підуть вперед.

На окупованій території Луганської області будуть бої, протистояння, але в найближчі місяці там буде вигнання ворога. На Донецьку область, непідконтрольну Києву, чекають зміни: частину цієї території звільнять ЗСУ.

З окупованого Криму, каже таролог, люди будуть їхати, там буде “спекотно”, очікуються військові протистояння. “Крим повільно, але впевнено йде з-під влади диявола”, — заявляє Пасинкова.

Прогнозуючи терміни перемоги України у війні, таролог запевнила, що нам буде що відсвяткувати. Найближчі два-три місяці будуть показовими.

Читайте також  Все відбудеться влітку: астрологи назвали місяць початку контрнаступу і небезпечні регіони України

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело