Націоналізація Привату коштувала Суркісам мільярдів

Господарі “Динамо” пов’язані з колишнім власником Приватбанку

Ігор та Григорій Суркіси та їхні родини втратили в результаті націоналізації Приватбанку більше 248,6 млн доларів і 574 тисяч євро у кіпрському філії фінустанови як юридичні особи, а також більш 1,04 млрд грн в Україні як фізособи.
Про це у статті для ZN.ua написала Юлія Самаєва, посилаючись на джерела.

За її інформацією, рішення суду за позовом Суркісів проти Нацбанку, яке ухвалили на користь позивачів, зобов’яже державу виплачувати ці кошти.

“Суть всіх суперечок зводиться до одного – неправомірності рішення №105 комісії НБУ з питань визначення пов’язаних з Приватбанком осіб і зупинки ФГВФО операцій за поточними, депозитними, кореспондентським або інших рахунках в Приватбанку”, – написала автор.

Самаєва звернула увагу на очевидний зв’язок власників “Динамо” з колишнім власником Приватбанку.

“Навіть в справі “6 офшорів”, вже програному Приватбанком в судах двох інстанцій, проглядається зв’язок між бізнесменами. Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP, Sofinam Investments LLP – це ті самі шість компанії, які теж подали позови проти НБУ, ФГВФО і Приватбанку. Вони також мають претензії до 105-го рішення НБУ і вважають, що до пов’язаних з колишніми власниками банку особам не належать”, – йдеться у матеріалі.

Усі компанії зареєстровані в один день у Великій Британії та за одною адресою. Станом на 20 лютого 2017 року, перші трі належали Ользі Романовій, яка є дружиною Ігоря Суркіса, інші – дружині Григорія Суркіса Поліні Ковалик.

Самаєва наголосила, що тінь, кинута судом не на користь НБУ, і складність докази прямої вигоди екс-власників “Приватбанку” від їхніх операцій матимуть вагомі наслідки.

Читайте також  “Багато років піклується про мене”: Тіна Кароль зважилася зізнатися у любові відомому красунчику. Найкращий чоловік!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -