500 найбагатших людей світу в 2016 заробили 237 млрд доларів, – Bloomberg

Першу сходинку в рейтингу найбагатших людей планети займає Білл Гейтс 500 найбагатших людей світу в 2016 році збільшили свій сумарний капітал на 237 млрд доларів.

Про це повідомляє Bloomberg. Капітал п’ятисот головних багатіїв світу до кінця року склав близько 4,4 трлн доларів.

У січні-лютому 2016 року капітал 500 найбагатших людей швидко скорочувався.

11 лютого був пік падіння капіталів, втрати 500 багатіїв у порівнянні з початком року оцінювалися в 382 млрд доларів, після чого їх надходження почали зростати.

2016 рік виявився непростим для великого бізнесу в першу чергу через нестабільність ринків у зв`язку результатом референдуму щодо Brexit, а також через негативну макроекономічну статистику в Китаї.

Лідером серед тих, хто поліпшив своє фінансове становище видання називає Уоррена Баффета.

Завдяки перемозі Трампа на виборах президента США, капітал голови інвесткомпанії Berkshire Hathaway зріс (порівняно з початком року) на 19%. Він повернув собі друге місце в рейтингу мільярдерів Bloomberg з результатом 74,1 млрд. Білл Гейтс збільшив свої статки майже на 10 млрд і зберіг статус найбагатшої людини світу (91,5 млрд).

Найбагатша людина Африки, нігерієць Аліко Данготе в 2016 році втратив 4,9 млрд доларів на тлі девальвації нігерійської валюти.

Втрати склали приблизно третину його стану. 4,9 млрд доларів також втратив принц Саудівської Аравії Аль-Валід бін Талал, племінник короля. Нагадаємо, Airbus підписав контракт з Іраном на 18 млрд доларів.

Планується поставити 100 літаків трьох моделей.

Джерело – rbc.ua

Читайте також  Дівчина така красива, що не виходить з дому!

Шукайте деталі в групі Facebook