Ясновидець передрік терміни закінчення війни в Україні (відео)

Ясновидець передрік терміни закінчення війни в Україні (відео)

Літо – це час великих змін у нашій державі, каже астрологічний експерт.

Багато екстрасенсів, астрологів та тарологів прогнозують, що війна в Україні закінчиться навесні 2023 року. Але у ясновидця нового покоління Валерія Шатиловича інша думка.

Як він розповів в інтерв’ю YouTube-каналу PeopleLife, бойові дії в Україні повинні закінчитися влітку 2023-го:

“За моїми прогнозами, бойові дії повинні закінчитися з настанням літа. Але потрібно розуміти, що кожен з нас впливає на майбутнє нашої країни. І повинен бути налаштований на позитив”.

Ясновидець каже, що для українців знову відкриється можливість поїхати відпочивати, відкриють кордони, буде тихе мирне небо.

Що чекає Україну у 2023 році – прогноз ясновидця
За його словами, весна для України – це час деокупації та повернення своїх територій, підписання договорів, контрактів і великої допомоги нашій країні. Наша військова промисловість стане дуже сильною. Але все-таки в цей період будуть смерті, каже Шатилович.

Літо – це час великих змін у нашій державі, будуть змінюватися політики, нас чекають викриття тих людей, які шкодили нашій країні.

Восени на нас чекають якісь дипломатичні скандали, підписання договорів, зазначає ясновидець. Зима – це час, коли можна буде видихнути та почати життя заново. Ми відчуємо, що ми пройшли цей етап.

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз Хаяла Алекперова
Ясновидець та екстрасенс Хаял Алекперов відповів на запитання, коли в Україні закінчиться війна.

“Я не Бог, зрозуміло. Десь я побачив березень-квітень, ці місяці. Я можу помилятися, але ось в цей час щось буде. Далі я не можу побачити. Це хороші емоції пішли. Десь після березня хороші емоції”, – прогнозує він.

Читайте також  Важливе попередження для всіх українців: орки активізують масштабну операцію, до чого бути готовими.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело