В Україні зміняться правила призову в армію

Українські парламентарії внесли зміни в закон про військову службу і військовий обов’язок, і тепер всі місцеві чиновники зобов’язані сповіщати призовників про виклики до військкоматів.

Також це зобов’язані робити керівники навчальних закладів і підприємств. Як повідомляє replyua.net з посиланням на Еспрессо, за внесення змін до закону проголосували 237 народних обранців.

Прийнятий закон передбачає, щоб органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх перебування в Україні і наявності в їх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, були зобов’язані на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до військкомату. Всі ці особи і установи зобов’язані забезпечувати своєчасне прибуття кожного призовника до військкомату.

Крім того, протягом семи днів вони зобов’язані повідомити в комісаріати про прийом на роботу або навчання, а також про звільнення від навчання або роботи військовозобов’язаних і призовників. Раніше цей обов’язок в Україні поширювалася тільки на адміністративно-територіальні одиниці, де відсутні військові комісаріати.

Читайте також  Указ підписаний! Військкомати готують повістки українським чоловікам

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -