Ведучий «Холосятка» розповів про забаганки вагітної дружини та розсекретив стать малюка (фото)

Як вже повідомляв «Детектор медіа», ведучий реаліті-шоу «Холостяк» на СТБ Григорій Решетник незабаром вдруге стане батьком. Він та його дружина Христина чекають на другого сина. Ведучий розповідає, що до появу братика його сина Ваню подружжя підготувало заздалегідь.

«Ми його до цього довго готували, – розповів Решетник. – Питали, чи хоче він взагалі братика і сестричку. Коли були в гостях, де двоє дітей, ставили їх у приклад, дивилися, як він реагує. Ваня часто говорив, що теж хотів би гратися зі своїм братиком чи сестричкою. Потім у мами почав рости животик, і Ваня став розуміти, що всередині нього – маленька людина, його братик. Якщо спочатку якісь ревнощі й були, то після нашого повідомлення про те, що Ваня зможе вибрати малюкові подарунок і подарувати, коли він народиться, все минуло!».

Та й Решетник-старший до появи другої дитини в сім’ї, як з’ясувалося, цілком готовий. Каже, що пережити вагітність дружини в другий раз набагато простіше, ніж перший.

«У разі якихось форс-мажорів вже швидше розуміємо, що робити, – зізнається телеведучий. – Я б все-таки не порівнював першу і другу вагітності, адже вони можуть кардинально відрізнятися. Просто до другої готуєтеся ретельніше і враховуєте свої минулі помилки. Але головне – бути готовим морально. Ось ми, чоловіки, повинні бути готові до того, що нам доведеться допомагати своїм дружинам і виконувати їхні прохання, часом навіть найдивніші».

https://www.instagram.com/p/BTgY6RjgbOf/

За словами Григорія, його дружина Христина – велика молодець: постійно тренується, аби не втрачати фізичну форму, та не мучить чоловіка особливими забаганками. Хіба що якось попросила Григорія серед ночі знайти свіжих фруктів. Та, як зізнається, Решетник, «з місією він впорався», «дійшов до супергри» та, насправді, такі ситуації в їхній сім’ї трапляються дуже зрідка.

Читайте також  Скандальна Савченко знайшла собі нове покликання: з біржі праці в телеведучі, відео

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -