Таролог Рубіна Цибульська напророкувала нові масовані атаки Росії у грудні

Разом з тим ЗСУ будуть просуватися на фронті, зазначила Рубіна Цибульська.

Масовані атаки Росії на об’єкти критичної інфраструктури України в грудні не припиняться, але навіть погода сприятиме успішному просуванню ЗСУ на фронті.

Такий прогноз зробила таролог і астролог Рубіна Цибульська, зазначивши, що у новому місяці в Україну прийде багато перемог. Вона назвала грудень вирішальним місяцем, однак, при цьому холод і темрява не відступлять, українцям потрібно бути до цього готовими.

“Йде трансформація, обнулення для країни і багатьох територій, але при цьому показує, що початок місяця люди будуть перебувати у сум’ятті, страху, паніці та у невизначеності. Росія продовжуватиме завдавати ударів по життєво важливих об’єктах, а також по вже відновлених місцях”, – зазначила таролог.

За її словами, РФ намагатиметься їх добити остаточно. Цибульська додала, що Росія у глухому куті, й вона жадає занурити Україну в темряву та холод.

Проте, погодні умови будуть на руку ЗСУ, вони дадуть українським бійцям велику можливість просуватися вперед. Росіяни непідготовлені, вони не витримуватимуть і все більше залишатимуть захоплені території, зазначила астролог.

Раніше астролог Ірина Звягіна спрогнозувала. що весь грудень 2022 року і початок 2023-го не будуть легкими. Ослаблення в геноциді Росії проти України навряд чи варто чекати до середини березня: буде холодно і тривожно.

Читайте також  "Буде багато страждань": астролог закликав українців терміново виїхати з великих міст

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело