Як колишня дружина Путіна заробляє мільйони

Будинок Волконських на Водзвиженці свого часу реконструювали близькі соратники Путіна і тепер приватні компанії сплачують за нього чималі внески

Шалені статки колишньої пасії російського президента Володимира Путіна Людмили збільшуються мало не щороку. Нещодавно в списку її володінь виявили навіть історичні пам’ятки.
Про це повідомляє Reuters.

Вона пов’язана із фондом, який за документами “опікується” нерухомістю в центрі Москви і отримує щорічно мільйонні прибутки.

A woman crosses a street in front of Vozdvizhenka 9 in central Moscow, Russia, April 19, 2017. Picture taken April 19, 2017. REUTERS/Maxim Shemetov

Будинок Волконських на Водзвиженці свого часу реконструювали близькі соратники Путіна і тепер приватні компанії сплачують за нього чималі внески – всіма надходженнями до рахунків керує його екс-дружина.
Центр міжособистісних комунікацій, якому підпорядковується будівля, створили у 2002 році, а через чотири роки виявилося, що попечителем організації значиться Людмила Путіна. Пізніше вона започаткувала літературну премію та відкрила видавничий підрозділ на базі цього фонду.

People walk along a street past Vozdvizhenka 9 building 2 in central Moscow, Russia, April 20, 2017. Picture taken April 20, 2017. REUTERS/Maxim Shemetov

Іншу частину будинку здають в оренду двом великим банкам: VTB і “Сбербанку”, а отримує кошти за оренду компанія “Меридіан”, яка з 2014 році також повністю належить колишній дружині російського президента.
Протягом року приблизний прибуток від історичної пам’ятки сягнув 2,4 мільйона рублів.

FILE PHOTO: A general view of Konstantinovsky (Konstantin) Palace in the suburbs of St. Petersburg, Russia, September 1, 2013. REUTERS/Alexander Demianchuk/File Photo

Сама власниця не підтверджувала, що має відношення до фонду, втім часто в інтерв’ю російським ЗМІ, розповідаючи про нього, завжди говорили у множині: “ми”, цим самим натякаючи на свою причетність.

Читайте також  “Врятyвaли за 10 хвилин до зaгибeлi”: 20-річну дівчину опікун мoрив гoлoдoм, поки вона не схyдлa до 16,8 кг (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -